Stacjonarny Kurs
dla Agentów Nieruchomości

Szkolenie stacjonarne 1, 2 lub 3 dniowe przeznaczone
dla agentów nieruchomości pracujących w jednym biurze nieruchomości. 

Zamknięte szkolenie nieruchomości dla grup zorganizowanych np. biur nieruchomości.

 

Jeśli prowadzisz biuro nieruchomości i chcesz usystematyzować pracę agentów nieruchomości to właśnie na tym szkoleniu kursanci przejdą przez każdy kolejny proces.

Szkolenie jest o tyle skuteczne, gdyż bardzo szybko pozwala uświadomić managerowi biura jak i samym pośrednikom na którym etapie popełniają ewentualnie błędy bądź, której czynności powinni poświęcić więcej czasu, aby się w niej wyspecjalizować. To jest bardzo pomocne w przypadku braku zadowalających efektów, gdyż skoncentrowanie się na kilku słabszych czynnościach o wiele szybciej je wzmocni niż ciągłe zmienianie wszystkiego lub co gorsza nie zmienianie niczego. 

Szkolenie nieruchomości zawiera następujące tematy:

Większość oferowanych szkoleń na rynku skoncentrowanych jest w dużej mierze na aspektach prawnych. To często odpowiedź na zniesienie obowiązkowej licencji zawodowej. Bardzo dobrze, że są takie szkolenia. Niestety jest bardzo dużo agentów nieruchomości dobrze przygotowanych prawnie do wykonywania zawodu, jednak nie idą za tym sukcesy. Tracą na tym wszyscy. Agent nieruchomości, który poświęcił swój czas i zaangażował się zmieniając dotychczasowy zawód. Biuro nieruchomości, które także zainwestowało czas oraz koszty administracyjne a także rynek, który kolejny raz miał styczność z nieskutecznym agentem nieruchomości. 

Podejście systemowe do wszystkich procesów jakie występują w zawodzie agenta nieruchomości są świetnym połączeniem stabilności biura nieruchomości jako scalającej jednostki oraz poszczególnych agentów nieruchomości, którzy znając te procesy mogą wykazywać się kreatywnością i świadomie pracować w wolnym zawodzie.

To szkolenie także się sprawdzi w przypadku agencji nieruchomości, która w zespole ma sporą grupę agentów nieruchomości, którzy zaczynali przygodę w różnych biurach nieruchomości. Taka sytuacja jest bardzo trudna. Większość agentów ma już doświadczenie oraz sukcesy na swoim koncie, jednak większość z nich ma przyzwyczajenia całkiem odmiennej kultury pracy czy kultury organizacyjnej. Wtedy często pojawia się improwizacja w firmie, która może doprowadzić do haosu w którym manager dziwi się dlaczego agenci inaczej pracują a agenci mogą się dziwić dlaczego manager się czepia.

W zależności od ilości uczestników oraz stopnia zaawansowania, szkolenie trwa od 1 do 3 dni. Przedstawiona tematyka pozwala praktycznie po zakończeniu kursu rozpocząć pracę w terenie. Omawiane są wszystkie etapy pracy agenta nieruchomości począwszy od wyszukiwania ofert, zimnych telefonów, aż po podpisanie umowy pośrednictwa czy prezentacje nieruchomości. Każdy etap pracy posiada zarówno łatwiejsze czynności jak i niebezpieczeństwa.

 

Dla biur nieruchomości zainteresowanych pracą w modelu na wyłączność także na ten temat przygotowany jest cały blok tematyczny. Podczas, którego omawiane są wszystkie aspekty niezbędne do rozpoczęcia skutecznej pracy w tym modelu a także techniki ułatwiające przekonać do pracy w tym modelu właścicieli nieruchomości. Jeśli biuro nieruchomości kładzie mocny nacisk na elementy wizerunkowe oraz marketingowe to przewidziany jest także duża część poświęcona spójnej budowie marki osobistej agenta nieruchomości z wizerunkiem biura.

 

Ma to na celu zbudowanie roli eksperckiej i spowodowanie, że ludzie sami będą szukali świadomie wybranych agentów nieruchomości zanim zamieszczą ofertę w internecie. Taka sytuacja jest najbardziej idealna a zarazem komfortowa. Pozwala skupić się głównie na najbardziej efektownej i przyjemnej części pracy w zawodzie agenta nieruchomości pomijając nieprzyjemne wyścigi i kastingi w poszukiwaniu nieruchomości. 

Skontaktuj się

Terminy, miejsce szkolenia oraz pozostałe informacje ustalane są w formie mailowej bądź telefonicznej. 

Wyślij wiadomość

Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy