jak zostać agentem nieruchomości

Jak zostać agentem nieruchomości kurs dla pośredników nieruchomości

Certyfikowane Szkolenie – Jak zostać i być skutecznym agentem nieruchomości

Kurs adresowany jest do osób chcących rozpocząć pracę w agencji nieruchomości, a także dla aktywnych już agentów nieruchomości planujących uporządkować wszystkie procesy i podnieść dzięki temu efektywność pracy. UKOŃCZENIE KURSU UPOWAŻNIA DO WYKONYWANIA ZAWODU AGENTA NIERUCHOMOŚCI

Bardzo ważne jest, aby przejść każdą z 12 lekcji. Przekazane tam informacje pozwolą rozpocząć pracę w zawodzie agenta nieruchomości i wyróżnić się na tle konkurencji co przełoży się na lepszą skuteczność oraz zarobki.
Po ukończeniu tego kursu należy od razu poznaną wiedzę wdrażać w codzienną pracę. Przy solidnym zaangażowaniu w pracę należy oczekiwać przynajmniej jednej transakcji sprzedażowej w miesiącu. W dużych miastach przy aktualnych cenach nieruchomości przekłada się to odpowiednio na wynagrodzenie dla agenta nieruchomości w przedziale 20-50tys PLN za każdą sprzedaż. Rekordziści potrafią finalizować 30 transakcji sprzedaży na rynku wtórnym w ciągu roku.

To właśnie możliwość zarabiania takich pieniędzy przy jednoczesnej swobodzie działania powoduje, że zawód agenta nieruchomości staje się coraz popularniejszy.

Życzymy samych sukcesów i wielu transakcji!

Bonus: Dla uczestników naszych kursów mamy 10% rabat na ubezpieczenie OC dla pośredników nieruchomości

https://posrednik.iexpert.pl/wn?command=S3710_2019
Kod rabatowy: KN10

Więcej »
Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy