Certyfikowane Szkolenie – Jak zostać i być skutecznym agentem nieruchomości

Ocena kursu:
5.0/5
Średnia ocena: 4.97 / 5
Oceniło: 73 uczniów

O kursie

Jak zostać agentem nieruchomości

 

Pierwszy z całej serii i jednocześnie najważniejszy kurs wprowadzający do pracy w zawodzie agenta nieruchomości. 23 lekcje, z których każda poświęcona jest najważniejszym czynnościom, jakie musi wykonać profesjonalny agent nieruchomości w pracy. Omówione oraz wytłumaczone są wszystkie procedury występujące w tym zawodzie. Od tego, skąd pozyskać nieruchomości do swojej bazy, aż po transakcję wraz z wizytą u notariusza. Kurs o charakterze jak wygląda praca pośrednika nieruchomości od A do Z. Idealny dla osób planujących start w nieruchomościach.

Dla komfortu nauki nie ma tutaj narzuconych godzin, w których odbywają się lekcje – uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz zarówno przy użyciu smartfona, jak i komputera stacjonarnego. Dostęp do kursu online otrzymasz w ciągu kilku minut na adres e-mail podany podczas rejestracji.

 

To szkolenie zwróci się od razu po najprostszej transakcji – wynajmie małej kawalerki

 

UKOŃCZENIE TEGO KURSU UPOWAŻNIA DO WYKONYWANIA ZAWODU AGENTA NIERUCHOMOŚCI – OTRZYMASZ CERTYFIKAT Z IMIENIEM I NAZWISKIEM

 

Agent nieruchomości kurs. Szkolenie na pośrednika nieruchomości

 

Kurs jak zostać agentem nieruchomości adresowany jest do osób chcących rozpocząć pracę w agencji nieruchomości, a także dla aktywnych już pośredników nieruchomości planujących uporządkować wszystkie procesy i podnieść dzięki temu efektywność pracy. To szkolenie na pośrednika nieruchomości zostało stworzone na podstawie wieloletniego doświadczenia wyniesionego z pracy w Warszawie, a także innych krajów i w bardzo dużym stopniu oparte jest na wiedzy praktycznej. Zdecydowana większość początkujących agentów nieruchomości wchodząc do tego zawodu idzie dosłownie w ogień. I albo się uda, albo się nie uda. Gdy się uda to jest fajnie, ale gdy są problemy to ciężko zdiagnozować przyczynę. Bardzo wielu fajnych, obiecujących pośredników nieruchomości zrezygnowało z tego zawodu, gdyż im nie wyszło. Często nie wiedzieli co robią źle i praktycznie cały czas robili to samo – oczekując zmian.

 

 

Agent nieruchomości kurs

 

Kurs na agenta nieruchomości

 

Ten kurs na pośrednika nieruchomości został stworzony i skonstruowany w taki sposób, aby przedstawić wszystkie podstawowe czynności procesy jakie występują w codziennej pracy agenta nieruchomości. Większość tych czynności wykonują zarówno początkujący pośrednicy nieruchomości jak i zawodowi, doświadczeni agenci nieruchomości. Pewne czynności narzucają nam przepisy prawne a pewne działania wynikają z potrzeb rynkowych. Gdy połączy się te działania w całość to wiemy doskonale co musimy a co możemy. Dzięki temu w sposób naturalny możemy poruszać się po wszystkich procesach. Agenci nieruchomości, którzy mają już duże doświadczenie potrafią w pewnym stopniu improwizować i takie działanie daje ogromną radość, ale musi być poparte zarówno wiedzą jaki świadomością tego co się robi.

 

Po co mi kurs pośrednika nieruchomości?

 

Odkąd zawód agenta nieruchomości coraz odważniej pojawia się w mediach, staje się on coraz bardziej pożądany. Kilku lat potrzeba było, aby agent nieruchomości z niewdzięcznego zawodu stał się tak popularny. Nie ma czemu się dziwić. Osoby, które zrozumiały, o co w tym chodzi mają całkiem przyjemną pracę jako agent nieruchomości. Są w ciągłym ruchu, poznają nowe osoby i co najważniejsze – nieźle zarabiają. Ponieważ do zostania agentem nieruchomości od 10 lat nie jest wymagana żadna licencja agenta nieruchomości to coraz więcej osób decyduje się na pracę w agencji nieruchomości. Niestety statystycznie w największych miastach na 10 próbujących na dłużej zostają tylko 2 osoby. Problemem jest najczęściej brak przygotowania merytorycznego do wykonywania tego zawodu. Bez przygotowania ciężko skutecznie wykonywać pracę pośrednika nieruchomości, która generuje kilkanaście a czasami kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Niektórzy przyszli agenci nieruchomości myślą, że przyjdą do biura nieruchomości i tam zostaną wszystkiego nauczeni. Niestety tak nie jest. Agencja nieruchomości jest od pośrednictwa nieruchomości, a nie od nauczania. Te najlepsze i najskuteczniejsze agencje nieruchomości wolą zatrudniać i współpracować z pośrednikami nieruchomości, których nie trzeba uczyć. To jest chyba w pełni zrozumiałe. Dlatego kursy nieruchomości są bardzo łatwą drogą zarówno do zapoznania się z pracą agenta nieruchomości od kuchni, jak i do szybkiego podniesienia swoich kwalifikacji. Na etapie rekrutacji jest to bardzo silny argument faworyzujący kandydata na agenta nieruchomości, który pokazał zaangażowanie. A przy tak dużej konkurencji na rynku nieruchomości od tego do jak skutecznej agencji nieruchomości trafimy często zależy „być albo nie być” na dłużej w tym zawodzie.

 

Kurs pośrednika nieruchomości

 

Kurs agenta nieruchomości

 

 

Ten kurs agenta nieruchomości został stworzony w oparciu o realia i potrzeby chyba najtrudniejszego i najbardziej konkurencyjnego rynku w Polsce, czyli Warszawie, gdzie ilość pośredników nieruchomości czynnie zajmujących się pośrednictwem nieruchomości szacowana jest na kilka tysięcy. Informacje przekazane kursantom są oparte bardzo silnie o przepisy prawne oraz etykę zawodową po to, aby początkujący agent nieruchomości miał pewność, że to co robi jest zgodne z obowiązującymi zasadami. To jest bardzo istotny czynnik, który szybko buduje fundamentalną pewność siebie. Procesy wizerunkowe i te wyraźnie oparte o kontakty z klientami zostały przedstawione w sposób nowoczesny oraz skuteczny. Ma to na celu pokazanie jak w szybki sposób można zacząć finalizować transakcje i dzięki temu zdobywać kolejnych klientów.

Polecenia to będzie najsilniejsza waluta na rynku usług także pośrednictwa nieruchomości

Bardzo ważne jest, aby podczas tego kursu na pośrednika nieruchomości przejść każdą z 12 lekcji. Najlepiej notując wszystkie istotne rzeczy. Jeśli, któreś lekcje wydawały się nielogiczne, bądź niezrozumiałe warto do nich wrócić ponownie po przerobieniu całego kursu nieruchomości właśnie w tym celu przygotowano szkolenie w takiej formie. Przekazane informacje podczas tego kursu na agenta nieruchomości pozwolą rozpocząć pracę w zawodzie i wyróżnić się na tle konkurencji co przełoży się na lepszą skuteczność oraz zarobki. Po ukończeniu szkolenia warto poznaną wiedzę wdrażać w codzienną pracę. Połączenie wiedzy z osobistą praktyką daje zawsze najlepsze rezultaty.

Przy solidnym zaangażowaniu w pracę należy oczekiwać przynajmniej jednej transakcji sprzedażowej w miesiącu. Każdy powinien w taki sposób rozliczać swoją pracę, aby na koniec miesiąca była przynajmniej jedna sprzedaż. Może nie od razu w każdym mieście w pierwszym miesiącu pracy, ale najpóźniej trzeci miesiąc pracy w agencji nieruchomości powinien już kończyć się transakcją sprzedaży.

W dużych miastach przy aktualnych cenach nieruchomości sprzedaż większego mieszkania lub domu przekłada się odpowiednio na wynagrodzenie dla agenta nieruchomości w przedziale 20-50tys PLN za każdą sprzedaż. Rekordziści potrafią finalizować 30 transakcji sprzedaży na rynku wtórnym w ciągu roku.

To właśnie możliwość zarabiania takich pieniędzy przy jednoczesnej swobodzie działania powoduje, że zawód agenta nieruchomości staje się coraz popularniejszy.

Życzymy samych sukcesów i wielu transakcji!

Jeśli planujesz zostać agentem nieruchomości i jednocześnie otworzyć własne biuro nieruchomości to polecamy także szkolenie uzupełniające dla zaawansowanych jak otworzyć biuro nieruchomości dotyczące wszystkich procesów także managerskich związanych z otwieraniem i prowadzeniem agencji nieruchomości

Kurs jest w formie online wideo. Uczysz się, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Nielimitowany dostęp do szkolenia trwa 3 miesiące.

 

999.00 

Tematy

23 Lekcje11h 40m

Jak zostać i być skutecznym agentem nieruchomości

Rynek nieruchomości34:22
Wybierz najlepsze nieruchomości dla siebie23:36
Tutaj najprościej znajdziesz nieruchomości26:22
Szukanie nieruchomości na zlecenie31:07
Zimne telefony38:51
Własnie tym przekonasz właściciela do podpisania z Tobą umowy pośrednictwa39:08
Spotkanie pozyskowe – to tu zaczyna się praca na poważnie57:19
Umowa pośrednictwa – na co zwracać uwagę39:06
Home staging, zdjęcia oraz dokumentacja nieruchomości37:48
Opis nieruchomości26:30
Prezentowanie nieruchomości – zrób to z telewizyjną jakością44:25
Negocjacje i umowa końcowa50:23
Jak pracować, gdy nie ma kredytów i jest wysoka inflacja20:09
Etyka zawodowa agentów nieruchomości20:08
Niebezpieczne ustawy22:40
Odmowy – przyczyny oraz techniki przekonywania30:08
Najlepsze transakcje dla początkujących agentów nieruchomości37:53
Nowe specjalizacje i trendy w branży nieruchomości25:11
Marketing oferty nieruchomości17:02
Otwórz się na rynek Ukraiński7:59
Nie daj się oszukać14:41
Rekrutacja. Jak się do niej przygotować oraz jakie biuro nieruchomości wybrać38:41
Licencja agenta nieruchomości11:58

Oceny i recenzje uczniów

5.0/5
Średnia ocena: 4.97 / 5
Oceniło: 73 uczniów
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy