Jak zostać i być skutecznym agentem nieruchomości

5.00(20 Ratings)
Wszystkie poziomy
7h 30m

O kursie

Jak zostać i być skutecznym agentem nieruchomości

Kurs na agenta nieruchomości adresowany jest do osób chcących rozpocząć pracę w agencji nieruchomości, a także dla aktywnych już pośredników nieruchomości planujących uporządkować wszystkie procesy i podnieść dzięki temu efektywność pracy. Ten kurs na pośrednika nieruchomości został stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia i w bardzo dużym stopniu oparty jest na wiedzy praktycznej. Zdecydowana większość początkujących agentów nieruchomości wchodząc do tego zawodu idzie dosłownie w ogień. I albo się uda, albo się nie uda. Gdy się uda to jest fajnie, ale gdy są problemy to ciężko zdiagnozować problem. Bardzo wielu fajnych, obiecujących pośredników nieruchomości zrezygnowało z tego zawodu, gdyż im nie wyszło. Bardzo często niestety nie wiedzieli co robią źle i praktycznie cały czas robili to samo – oczekując zmian.

UKOŃCZENIE TEGO KURSU UPOWAŻNIA DO WYKONYWANIA ZAWODU AGENTA NIERUCHOMOŚCI – OTRZYMASZ CERTYFIKAT

Kurs na agenta nieruchomości

Ten kurs na pośrednika nieruchomości został stworzony i skonstruowany w taki sposób, aby przedstawić wszystkie podstawowe czynności procesy jakie występują w codziennej pracy agenta nieruchomości. Większość tych czynności wykonują zarówno początkujący pośrednicy nieruchomości jak i zawodowi, doświadczeni agenci nieruchomości. Pewne czynności narzucają nam przepisy prawne a pewne działania wynikają z potrzeb rynkowych. Gdy połączy się te działania w całość to wiemy doskonale co musimy a co możemy. Dzięki temu w sposób naturalny możemy poruszać się po wszystkich procesach. Agenci nieruchomości, którzy mają już duże doświadczenie potrafią w pewnym stopniu improwizować i takie działanie daje ogromną radość, ale musi być poparte zarówno wiedzą jaki świadomością tego co się robi.

 

Kurs pośrednika nieruchomości

Odkąd zawód agenta nieruchomości coraz odważniej pojawia się w mediach, staje się on coraz bardziej pożądany. Kilku lat potrzeba było, aby agent nieruchomości z niewdzięcznego zawodu stał się tak popularny. Nie ma czemu się dziwić. Osoby, które zrozumiały o co w tym chodzi mają całkiem przyjemną pracę, są w ciągłym ruchu, poznają nowe osoby i co najważniejsze – nieźle zarabiają. Ponieważ do zostania agentem nieruchomości nie jest wymagana żadna licencja to coraz więcej osób decyduje się na pracę w agencji nieruchomości. Niestety statystycznie w największych miastach na 10 próbujących na dłużej zostają tylko 2 osoby. Problemem jest najczęściej brak przygotowania merytorycznego do wykonywania tego zawodu. Bez przygotowania ciężko skutecznie wykonywać pracę, która generuje kilkanaście a czasami kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Dodatkowo te najlepsze i najskuteczniejsze agencje nieruchomości wolą zatrudniać i współpracować z pośrednikami nieruchomości, których nie trzeba uczyć. To jest chyba w pełni zrozumiałe. Dlatego kursy nieruchomości są bardzo łatwą drogą zarówno do zapoznania się z pracą agenta nieruchomości od kuchni jak i do szybkiego podniesienia swoich kwalifikacji. Na etapie rekrutacji jest to bardzo silny argument faworyzujący kandydata na agenta nieruchomości, który pokazał zaangażowanie.

 

Jak zostać i być skutecznym agentem nieruchomości

Ten kurs na agenta nieruchomości został stworzony w oparciu o realia i potrzeby chyba najtrudniejszego i najbardziej konkurencyjnego rynku w Polsce czyli Warszawie, gdzie ilość agentów nieruchomości czynnie zajmujących się pośrednictwem nieruchomości jest kilka tysięcy. Informacje przekazane kursantom są oparte bardzo silnie o przepisy prawne oraz etykę zawodową po to, aby początkujący agent nieruchomości miał pewność, że to co robi jest zgodne z obowiązującymi zasadami. To bardzo jest bardzo istotny czynnik, który bardzo szybko buduje fundamentalną pewność siebie. Procesy wizerunkowe i te wyraźnie oparte o kontakty z klientami zostały przedstawione w sposób nowoczesny oraz skuteczny. Ma to ne celu pokazanie jak w szybki sposób można zacząć finalizować transakcje i dzięki temu zdobywać kolejnych klientów. Polecenia to najprawdopodobniej będzie najsilniejsza waluta na rynku usług także pośrednictwa nieruchomości

Kurs pośrednika nieruchomości. Bardzo ważne jest, aby przejść każdą z 12 lekcji. Najlepiej notując wszystkie istotne rzeczy. Jeśli, któreś lekcje wydawały się nielogiczne, bądź niezrozumiałe warto do nich wrócić ponownie po przerobieniu całego kursu nieruchomości.  Przekazane informacje podczas tego kursu na agenta nieruchomości pozwolą rozpocząć pracę w zawodzie i wyróżnić się na tle konkurencji co przełoży się na lepszą skuteczność oraz zarobki. Po ukończeniu tego szkolenia warto poznaną wiedzę wdrażać w codzienną pracę. Połączenie wiedzy z osobistą praktyką daje zawsze najlepsze rezultaty.

Przy solidnym zaangażowaniu w pracę należy oczekiwać przynajmniej jednej transakcji sprzedażowej w miesiącu. Każdy powinien w taki sposób rozliczać swoją pracę, aby na koniec miesiąca była przynajmniej jedna sprzedaż. Może nie od razu w pierwszym miesiącu pracy, ale trzeci miesiąc pracy w agencji nieruchomości powinien już kończyć się transakcją sprzedaży. W dużych miastach przy aktualnych cenach nieruchomości sprzedaż większego mieszkania lub domu przekłada się odpowiednio na wynagrodzenie dla agenta nieruchomości w przedziale 20-50tys PLN za każdą sprzedaż. Rekordziści potrafią finalizować 30 transakcji sprzedaży na rynku wtórnym w ciągu roku.

To właśnie możliwość zarabiania takich pieniędzy przy jednoczesnej swobodzie działania powoduje, że zawód agenta nieruchomości staje się coraz popularniejszy.

Życzymy samych sukcesów i wielu transakcji!

Bonus: Dla uczestników naszych kursów mamy 10% rabat na ubezpieczenie OC dla pośredników nieruchomości  Kod rabatowy: KN10

Czego się nauczę?

 • Jak być skutecznym agentem nieruchomości
 • Jak zarabiać kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie
 • Poznasz każdą czynność, która doprowadzi Ciebie do lepszych efektów
 • Dowiesz się, gdzie szukać nieruchomości do pozyskania
 • Nauczysz się jak dostrzegać okazje
 • Przygotujesz się do zimnych telefonów
 • Jakie sygnały może dawać osoba, która chce Ciebie oszukać
 • Jak mieć pod kontrolą jakość zadowolenia klientów
 • Pozyskiwać nieruchomości
 • Prezentować nieruchomości
 • Pilnować dokumentacji
 • Tworzyć skuteczne oferty
 • Podstaw negocjacji i obrony ceny
 • Sensu i logiki umowy pośrednictwa nieruchomości
 • Silnych i słabych stron zawodu agenta nieruchomości

Grupa docelowa

 • Agenci nieruchomości
 • Osoby chcące zostać agentami nieruchomości
 • Osoby chcące inwestować w nieruchomości
999.00 

Tematy

12 Lekcje7h 30m

Jak zostać i być skutecznym agentem nieruchomości

Wprowadzenie34:22
Przy jakich nieruchomościach pośredniczymy23:36
Skąd brać nieruchomości26:22
Szukanie nieruchomości na zlecenie31:07
Zimne telefony38:51
Co oferujesz39:08
Spotkanie pozyskowe57:19
Umowa pośrednictwa39:06
Co robimy po podpisaniu umowy pośrednictwa37:48
Opis nieruchomości26:30
Prezentacja nieruchomości44:25
Negocjacje i umowa końcowa50:23

Oceny i recenzje uczniów

5.0

Total 20 Ratings

5
1 ocena
4
0 ocena
3
0 ocena
2
0 ocena
1
0 ocena

Czy może Pan takie szkolenie przeprowadzić stacjonarnie dla całego biura?

Drugi raz oglądam!

Jak to mówią. Samo mięso :)

Jestem miesiąc po kursie i udało się. Jest pierwsza sprzedaż. Malutkie mieszkanie u mnie w mieście, ale 3600 zarobione :) Będę chyba musiała tutaj szefową na ten kurs wysłać bo jej zalecenia się nie sprawdzały i prawie rzuciłam ten zawód.

Zacząłem od kursu o opisach i to mnie przekonało, że warto pójść dalej. Super poukładana wiedza. Polecam

Polecam! Kawał dobrej roboty.

Brawo Michał! Ciekawie i pomocnie.

Extra!

Świetny patent z tymi prezentacjami na solo!

W biurze w którym pracuję uczono mnie, że mam dzwonić do ludzi i mówić, że mam już klienta na mieszkanie tylko musi Pan podpisać ze mną umowę. Robię tak od kilku miesięcy i czuję się z tym bardzo źle. Całkiem inaczej wyobrażałam sobie pracę jako pośrednik. Cieszę się, że trafiłam na to szkolenie.

Wiele przydatnych informacji Michał! Będą jakieś dodatkowe kursy np. o wyłącznościach, albo promocji?

Coś nowego, coś świeżego i w sedno. Polecam!

Dopiero zaczynam. Wygląda obiecująco

Dużo ciekawej i praktycznej wiedzy. Naprawdę warto!

Konkretnie, bez spiny i zrozumiale.

Zdobyłem licencję ok 2 lata temu. Bardzo tam brakowało właśnie takich informacji jakie są tutaj podane. Gdybym wcześniej wiedział o tym szkoleniu zacząłbym od tego.

Planuję za miesiąc zacząć pracę jako pośrednik nieruchomości. Miałam dużo obaw czy dam radę. Teraz wiem już dokładnie jak to wygląda. Wierzę, że sobie poradzę!

Bardzo długo szukałam właśnie takich informacji. Sam konkret i dokładne wskazówki od razu gotowe wdrożenia w pracy.

Bardzo przydatny kurs. Polecam

Przewiń do góry
newsletter 1 600x400 - Jak zostać i być skutecznym agentem nieruchomości

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy