kurs na agenta nieruchomości

Jak robić skuteczne opisy nieruchomości

Jak robić skuteczne opisy nieruchomości

Kurs adresowany do agentów nieruchomości lub osób, które zajmują się sprzedażą bądź wynajmem nieruchomości. Dowiesz się jak tworzyć opisy do nieruchomości, które pomogą zaciekawić klientów. Dobrze zredagowany opis potrafi w znaczący sposób wyróżnić ofertę na tle innych. Szczególnie jest to istotne, gdy publikujemy ogłoszenia na portalach branżowych. W dużych miastach mieszkań na sprzedaż mogą być tysiące i już na tym etapie trzeba się wyróżniać. O ile zdjęcie może być lepsze lub gorsze to zawsze przedstawia wnętrze na które mamy bardzo mały wpływ. Na opis mamy całkowity wpływ i warto z tego świadomie korzystać. Po wdrożeniu wytycznych z tego kursu klienci wydłużyli czas pobytu na każdej ofercie o ponad 100% z 24 sekund do 56 sekund. Wprowadzenie zmian wpłynęło także na wizerunek eksperta, skutecznego specjalisty. Zauważalnie wzrosła ilość zapytań od osób, które prosiły o pomoc w znalezieniu im mieszkania.

Więcej »
Jak zostać agentem nieruchomości kurs dla pośredników nieruchomości

Certyfikowane Szkolenie – Jak zostać i być skutecznym agentem nieruchomości

Kurs adresowany jest do osób chcących rozpocząć pracę w agencji nieruchomości, a także dla aktywnych już agentów nieruchomości planujących uporządkować wszystkie procesy i podnieść dzięki temu efektywność pracy. UKOŃCZENIE KURSU UPOWAŻNIA DO WYKONYWANIA ZAWODU AGENTA NIERUCHOMOŚCI

Bardzo ważne jest, aby przejść każdą z 12 lekcji. Przekazane tam informacje pozwolą rozpocząć pracę w zawodzie agenta nieruchomości i wyróżnić się na tle konkurencji co przełoży się na lepszą skuteczność oraz zarobki.
Po ukończeniu tego kursu należy od razu poznaną wiedzę wdrażać w codzienną pracę. Przy solidnym zaangażowaniu w pracę należy oczekiwać przynajmniej jednej transakcji sprzedażowej w miesiącu. W dużych miastach przy aktualnych cenach nieruchomości przekłada się to odpowiednio na wynagrodzenie dla agenta nieruchomości w przedziale 20-50tys PLN za każdą sprzedaż. Rekordziści potrafią finalizować 30 transakcji sprzedaży na rynku wtórnym w ciągu roku.

To właśnie możliwość zarabiania takich pieniędzy przy jednoczesnej swobodzie działania powoduje, że zawód agenta nieruchomości staje się coraz popularniejszy.

Życzymy samych sukcesów i wielu transakcji!

Bonus: Dla uczestników naszych kursów mamy 10% rabat na ubezpieczenie OC dla pośredników nieruchomości

https://posrednik.iexpert.pl/wn?command=S3710_2019
Kod rabatowy: KN10

Więcej »
Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy