Jak nagrywać tiktoki i rolki w nieruchomościach

O kursie

Kolejny kurs dla agentów nieruchomości

 

Poniższe szkolenie przeznaczone jest dla pośredników nieruchomości, którzy są świadomi marketingu agenta nieruchomości oraz możliwości, jakie dają nam aktualnie kanały social media. Szkolenie to poprowadzi Cię krok po kroku przez proste formaty wideo, które stają się coraz popularniejsze w internecie a niebawem staną się niezbędne w codziennej pracy agenta nieruchomości. Dzięki prostym nagraniom wideo możemy zdecydowanie silniej panować nad przekazem, emocjami czy prostym komunikatem, jaki chcemy przekazać. W przypadku zdjęć wpływ na percepcję jest zdecydowanie słabszy, przez co mniej skuteczny. Podczas tego szkolenia nauczysz się od zera jak kręcić proste formy wideo oraz te bardziej zaawansowane, które niebawem będą w głównym trendzie.

Szkolenie będzie prowadzone przez jedną osobę od a do z, aby pokazać, że można samemu nagrać i stworzyć rolkę. To idealne rozwiązanie dla agentów, którzy pracują w terenie w pojedynkę i nie zawsze mogą liczyć na partnera z biura. Aktualnie nagranie oraz zmontowanie rolki przez osobę z zewnątrz kosztuje średnio między 100 a 300PLN. W cenie jednej rolki możesz nauczyć się robić nieskończoną ich ilość.

 

Dla kogo jest to szkolenie?

 

Szkolenie jest przeznaczone dla tych, którzy chcą kręcić rolki i tik toki, ale jeszcze tego nie potrafią, a także dla tych, którzy być może by chcieli, ale się wstydzą i nie dopuszczają do siebie takiej możliwości. Podczas tego kursu zostaną zaprezentowane rodzaje rolek zarówno dla tych odważnych jak i dla tych wstydliwych. Historia pokazuje, że z czasem osoby, które pierwotnie miały sporo obaw po nagraniu kilku luźnych bezosobowych nagrań dość szybko się przełamały.

 

Czy potrzebuję mieć specjalny sprzęt?

 

Podstawowe nagrania będą wykonane przy użyciu samego smartfona – czyli urządzenia, które każdy ma cały czas przy sobie. Dla osób zainteresowanych dalszym rozwojem w tym zakresie omówimy także dodatkowe akcesoria, jakie mogą urozmaicić nasze nagrania i sprawić, że wideo z naszych nieruchomości będzie wyglądało profesjonalnie. Każde z prezentowanych urządzeń zostanie dokładnie omówione, a następnie użyte podczas nagrań w nieruchomości.

 

Jak nagrywać tiktoki

 

Czy osoby, które nie są biegłe w nowoczesnych aplikacjach oraz technologiach poradzą sobie?

 

Szkolenie jest w formie online wideo. To idealne rozwiązanie dla szkoleń kreatywnych oraz technicznych. Dzięki temu można w każdej chwili włączyć pauzę i wykonać każdą pokazywaną czynność. Można także wielokrotnie wracać do każdej z lekcji, która wyda się trudna. W szkoleniach stacjonarnych nie mamy takiej możliwości. Jest to ogromny atut właśnie dla tych osób, które obawiają się wszystkich nowinek. Większość czynności pokazywanych podczas tego szkolenia będzie można w pełni naśladować i odtwarzać na swoim telefonie.

 

Co dokładnie zawiera to szkolenie o rolkach?

 

Rozłożone na czynniki pierwsze oraz omówione zostaną najbardziej popularne formy rolek. Tak, aby każdy mógł wybrać taką formę, w której będzie się czuł najlepiej i która będzie w pełni oddawała osobowość agenta nieruchomości. Zaprezentowany zostanie także sprzęt dodatkowy, który ułatwi przejście w tryb zaawansowany. To pozycja obowiązkowa dla osób, które już wiedzą, że będą chciały profesjonalnie oraz cyklicznie kręcić wideo w każdej nieruchomości i nie tylko. Następnie nagrania przeniosą się do mieszkania, gdzie w warunkach „bojowych” będą omawiane i po chwili kręcone kadry, które później stworzą nasze rolki. Wszystko będzie robione przez jedną osobę w taki sposób, aby każdy z kursantów mógł to odtworzyć ucząc się pierwszych tiktoków. Już na etapie nagrań w mieszkaniu pokazane zostaną główne rodzaje nagrań dzięki temu każdy z kursantów już na tym etapie będzie wiedział, jak przygotować się do nagrań w mieszkaniach ze swojej oferty. Następnie wszystkie zebrane nagrania zostaną uruchomione w darmowym programie do montowania dostępnym zarówno w systemach android oraz ios. Na tym etapie będzie można zobaczyć każde kliknięcie, każde przesunięcie, każdą funkcję, która z prostych nagrań z mieszkania stworzy rolkę. Przedstawione zostaną całkowicie proste montaże dla absolutnie początkujących jak i te bardziej zaawansowane. Szkolenie zostało tak skonstruowane, aby podczas jego trwania przy odrobinie zaangażowania oraz treningu każdy mógł przejść z poziomu początkującego do zaawansowanego.

 

Od tego momentu już każdy będzie potrafił nakręcić tik toka oraz rolkę z oferowanej nieruchomości.

 

Czy po tym szkoleniu można nagrywać jedynie rolki w nieruchomościach? Absolutnie nie! Nieruchomości najprawdopodobniej są najtrudniejsze i dlatego główna część szkolenia jest poświęcona właśnie tym nagraniom. Osoby, które chcą świadomie budować swoją markę, a nie mają jeszcze na to pomysłu mogą także przejść szkolenie z marketingu agenta nieruchomości w którym dokładnie jest omówione jaka czynność jaki rodzaj marketingu w nas rozwija. Inne czynności nagrywamy jeśli chcemy budować rolę eksperta, inną jeśli chcemy być odbierani jako świetny sprzedawca a jeszcze inną jeśli chcemy obsługiwać klientów poszukujących dlatego bardzo pomocne będzie przejście obu szkoleń jednocześnie, które całkowicie nakierują nas na odpowiednie tory.

 

Pamiętaj. Samo odbycie szkolenia nie spowoduje, że zostaniesz specjalistą od rolek i tiktoków. Niezbędne jest ćwiczenie a przede wszystkim natychmiastowe wdrażanie pokazanie wszystkich czynności. Po nakręceniu kilku kadrów w naszym mieszkaniu i postępowaniu zgodnie z instrukcjami powinniśmy stworzyć już pierwsze nagrania nadające się do publikacji. Bardzo ważne! Nie zwlekaj z ukończeniem i odkładaniem tego szkolenia. Nie zwlekaj z wykonywaniem ćwiczeń podczas tego szkolenia. Najlepiej jest naśladować wszystkie czynności od razu będąc w swoim mieszkaniu. Nawet jeśli są w nim domownicy. Do ćwiczeń w niczym to nie będzie przeszkadzało. Nie obawiaj się także publikować pierwszych nagrań. Pamiętaj, że nawet nieperfekcyjne nagranie jest zawsze lepsze niż jego brak. Moda i trendy się cały czas zmieniają i nie ma idealnych nagrań. Ważne, aby być osobą aktywna i świadomie budować swój personalny marketing agenta nieruchomości. Dostęp do szkolenia jest na zasadzie subskrypcji i wynosi 3 miesiące. Przez ten czas można korzystać z kursu nieograniczoną ilość razy.

Powodzenia!

Tiktoki i rolki jak montować
245.00 

Tematy

12 Lekcje

Wideo w nieruchomościach to aktualnie najważniejsze źródło informacji

Dlaczego to jest takie ważne12:32
Jaki sprzęt będzie potrzebny19:42
Rodzaje nagrań wideo – od prostych do trudniejszych14:06
Nagrania w mieszkaniu pod prostą rolkę11:56
Nagrania w mieszkaniu do dalszego montażu20:16
Nagrania do podłożenia głosu15:19
Nagrania w mieszkaniu dla zaawansowanych33:44
Wprowadzenie do obsługi programu CapCut26:11
Zgranie prostej rolki dla początkujących15:03
Montaż rolki z mieszkania33:57
Montaż rolki z dograniem własnego głosu16:04
Nowoczesny montaż dla zaawansowanych51:30
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy