Sprzedaż mieszkania – jak sprzedać mieszkanie od A do Z

O kursie

Szkolenie w pełni poświęcone sprzedaży mieszkania. Kurs przeznaczony jest dla początkujących agentów nieruchomości oraz dla osób, które nie mają możliwości skorzystania z usług pośrednika nieruchomości i są zmuszone sprzedać nieruchomość bezpośrednio. Podczas tego szkolenia o sprzedaży nieruchomości przejdziesz przez wszystkie procesy, jakie należy wykonać podczas sprzedaży nieruchomości. Od samego przygotowania mieszkania na sprzedaż, aż po wizytę u notariusza i przekazania lokalu. Kurs w formie online wideo.

Dostęp do kursu otrzymasz w ciągu kilku minut na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Szukasz skutecznej i praktycznej wiedzy na temat sprzedaży mieszkania? Chcesz poznać najlepsze strategie i techniki, które pomogą Ci osiągnąć sukces w sprzedaży nieruchomości?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – kurs sprzedażowy, który pomoże Ci opanować sztukę sprzedaży mieszkania i osiągnąć wyższe zyski. Nasz kurs jest opracowany przez doświadczonych specjalistów w branży nieruchomości, którzy mają na swoim koncie wiele udanych transakcji.

W ramach naszego kursu nauczysz się m.in, jak:

  • Przygotować mieszkanie do sprzedaży, aby przyciągnąć jak najwięcej potencjalnych klientów
  • Skutecznie promować swoją nieruchomość, aby szybciej znaleźć kupca
  • Na co zwracać uwagę podczas prezentacji mieszkania
  • Negocjować warunki sprzedaży, aby uzyskać jak najwyższą cenę
  • Odpowiednio zabezpieczyć swoje interesy w trakcie całej transakcji

Nasz kurs to nie tylko teoria, ale także praktyczne wskazówki, dzięki którym będziesz miał większe szanse na sukces w sprzedaży swojego mieszkania. Zapisując się na nasz kurs, otrzymasz dostęp do narzędzi i materiałów edukacyjnych, które pomogą Ci w sprzedaży Twojej nieruchomości.

 

 

 

Mieszkanie na sprzedaż w trudnych czasach

 

Sprzedaż mieszkania w czasach, gdy gospodarka zwalnia staje się coraz bardziej czasochłonną czynnością a czasami nawet bardzo trudną. Czasy, w których wystarczyło zrobić zdjęcia smartfonem opublikować je na portalach ogłoszeniowych, po czym potencjalni klienci dzwonili jeden za drugim najprawdopodobniej na jakiś czas minęły. Szczególnie, gdy chcemy sprzedać mieszkanie w dobrej cenie bądź na korzystnych warunkach. Czym prędzej nauczymy się wykonywać pewne czynności skuteczniej od sąsiada bądź konkurencji tym większą skuteczność osiągniemy w efekcie końcowym, czyli w sprzedaży mieszkania.

W aktualnych czasach proporcje na rynku nieruchomości dość mocno się zmieniły. Zauważalny jest coraz silniejszy wzrost ilości ofert mieszkań na sprzedaż przy jednoczesnym spadku realnych chętnych do ich nabycia. Ma na to wpływ między innymi utrudniony dostęp do kredytów hipotecznych. Tak jak jeszcze do niedawna kupujący oglądał kilka mieszkań, po czym podejmował decyzje zakupowe z obawy, że ktoś inny go uprzedzi, tak teraz tych mieszkań na sprzedaż ma szczególnie w większych miastach coraz więcej. Taka sytuacja bardzo spowalnia decyzje zakupowe szczególnie w przypadku mieszkań na sprzedaż prowadzonych w sposób intuicyjny na podstawie własnych przekonań. Osoby, które poprowadzą cały proces sprzedaży mieszkania w sposób profesjonalny zdobędą przewagę nad konkurencją oraz sąsiednimi mieszkaniami.

Ekonomiści analizują, że najbliższe 2-3 lata mogą być okresem, w którym konsumpcja oraz poziom życia zwolnią. Będzie to czas, w którym ilość zakupów ogólnie spadnie. I to jest właśnie ten czas, w którym sprzedawcy muszą jeszcze bardziej postarać się o kupujących. Mieszkania na sprzedaż mają tutaj ogromną przewagę. Nadal zdecydowana większość jest sprzedawana bez pomysłu, bez strategi. Bardziej na zasadzie „wydaje mi się, że tak będzie dobrze” W takiej sytuacji bardzo łatwo jest się wyróżnić zarówno na tle sąsiadów sprzedających swoje mieszkania bezpośrednio jak i agentów nieruchomości, którzy nie są świadomi ogromu skutecznych działań mogących robić przewagi.

 

Sprzedaż mieszkania w praktyce

 

Podczas sprzedaży mieszkania bardzo ważne jest, aby pewne czynności wykonywać w odpowiedniej kolejności. Bardzo często skuteczność kolejnych działań wynika od jakości tych poprzednich. Bardzo częstym błędem, który może bardzo dużo kosztować jest nieumiejętne dopasowanie ceny ofertowej mieszkania na sprzedaż do oferty nieruchomości (nie mylić z samą nieruchomością). Ten błąd może kosztować bardzo dużo i w krótkim czasie jest bardzo trudny do naprawienia. Wcale nie chodzi o to, aby sprzedać mieszkanie za tanio tylko o to, aby dobrze każdą czynność skutecznie i w sprawdzony sposób wykonać. Możemy na co dzień zjeść w pobliskim barze makaron z sosem za 20PLN a możemy ten sam produkt mączny zjeść pod nazwą pasta lub spaghetti bolognese ozdobione pietruszką i posypane 10g sera w mniejszej porcji i podobnym wielkościowo lokalu w cenie 50PLN. Czasami niewielkie zmiany, ale połączone w lejek sprzedażowy potrafią zdecydowanie podnieść atrakcyjność produktu bądź usługi.

 

Jak sprzedać mieszkanie szkolenie online

 

Jak sprzedać mieszkanie bezpośrednio

 

Osoby sprzedające mieszkanie bezpośrednio mają gorszą pozycję od dobrego agenta nieruchomości. Po pierwsze najprawdopodobniej w ostatnim czasie widziały zdecydowanie mniej podobnych mieszkań na żywo, a także przeprowadziły mniej prezentacji. I w zasadzie muszą się uczyć na sobie. Pytanie tylko, czy warto uczyć się na własnym mieszkaniu na sprzedaż za kilkaset tysięcy złotych. Jeśli nie ma w naszej okolicy biura nieruchomości to najprawdopodobniej nie ma wyjścia i trzeba zająć się sprzedażą indywidualnie. Jeśli mamy możliwość poznania sprawdzonych technik oraz sugestii, które uatrakcyjnią rynkowo odbiór naszego mieszkania na sprzedaż, a także samą prezentację wykonamy „sprzedażowo” a nie telewizyjnie to nasze mieszkanie wypadnie zdecydowanie lepiej niż podobne mieszkanie z sąsiedniej ulicy, które będzie obsługiwane w sposób intuicyjny. Doświadczony agent nieruchomości bardzo łatwo dostrzega, na którym etapie sprzedający popełnia nieświadomie błędy. Podobnie jak dobry dyrygent bardzo szybko wyłapie, który muzyk w orkiestrze gra krzywo, podczas gdy publiczność w natłoku dźwięków może tego nie dostrzec.

Kurs online w formie wideo. Możesz z niego korzystać w ciągu 5 minut od zaksięgowania płatności. To szkolenie można odbyć zarówno na komputerze, jak i tablecie lub komputerze stacjonarnym. Ważne jest, aby mieć stabilne połączenie z internetem. Pełny dostęp do szkolenia trwa 3 miesiące głównie przez fakt, że w Polsce często zmieniają się przepisy prawne związane z nieruchomościami i pewne zagadnienia mogą wymagać aktualizacji. Przez ten okres możesz przechodzić każdą z lekcji, tyle razy ile potrzebujesz. Takiej możliwości nie ma podczas szkoleń stacjonarnych, dlatego gorąco namawiamy do skorzystania z takiej możliwości, szczególnie dotyczy to tych lekcji, które mogą wydawać się trudne. Powodzenia!

 

 

199.00 

Tematy

10 Lekcje4h

Sprzedaż mieszkania – Jak sprzedać mieszkanie kurs online

Zawsze zacznij od tych czynności19:19
Prawie nikt tego nie robi a to takie ważne11:46
Obserwuj ich koniecznie16:12
Jak ustalić realną cenę mieszkania20:56
Przygotowanie mieszkania28:58
Jak zrobić najlepszą ofertę39:00
Sprawdzone działania marketingowe21:09
Najlepsze praktyki podczas prezentacji mieszkania35:22
Uważaj na te zagrania podczas negocjacji27:32
Notariusz, formalności, przekazanie lokalu i najczęstsze problemy14:47
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy