Umowa na wyłączność – jak łatwo podpisywać umowy na wyłączność

Ocena kursu:
5.0/5
Średnia ocena: 5.00 / 5
Oceniło: 19 uczniów

O kursie

Umowa na wyłączność – jak łatwo podpisywać umowy na wyłączność?

 

Kurs online w formie wideo. Kilka godzin szkolenia, podczas którego dowiesz się dokładnie jak przygotować się, oraz jak poprowadzić tzw. Spotkanie pozyskowe w wybranej nieruchomości. Nauczysz się przekonywać właścicieli do takiego modelu współpracy bazując na realnym języku korzyści zbijając przy tym wszystkie obawy klientów.

Dostęp do kursu otrzymasz w ciągu kilku minut na adres e-mail podany podczas rejestracji.

 

Praca w agencji nieruchomości z umowami na wyłączność powoduje, że pośrednik nieruchomości zamienia się w agenta nieruchomości, który staje się w pewnym stopniu opiekunem, reprezentantem nieruchomości oraz właściciela. Wiąże się to z odpowiedzialnością, ale daje w zamian dużo więcej swobody w działaniu. W pewnym gronie branżowym uważa się, że przejście na pracę z umowami na wyłączność jest kolejną ścieżką rozwoju, awansu i sprawia, że agent nieruchomości staje się profesjonalny. O ile tę tezę niektórzy mogą podważać, o tyle działanie w takim modelu ułatwia budowania ogólnego marketingu agenta nieruchomości.

 

Wyłączność odczarowana szkolenie online

 

Umowa na wyłączność daje możliwość pełnego zaangażowania się w pracę z daną nieruchomością.

 

Umowy pośrednictwa na wyłączność to praca przypominająca model zachodni, gdzie agent nieruchomości ma możliwość, a także motywację, do wykonywania działań podnoszących atrakcyjność oferty nieruchomości co często przekłada się na lepsze oferty zakupu. Jako agent nieruchomości mając mniej ofert, ale mając je na umowach na wyłączność masz możliwość każdej z niej poświęcić dużo więcej czasu co bezpośrednio przekłada się na lepszą obsługę zarówno właściciela, jak i klienta poszukującego. Nadal zdarzają się sytuacje, w których klient oglądający mieszkanie czuje, że wie o nim więcej niż sam agent. To bardzo nieprzyjemna sytuacja, z której ciężko wybrnąć a tym bardziej oczekiwać w takiej sytuacji zapłaty. Taka sytuacja potrafi bardzo silnie zepsuć reputację zarówno agenta nieruchomości, jak i biura nieruchomości. Niekiedy zasięg zniesmaczenia potrafi wpłynąć negatywnie na wizerunek całej branży pośrednictwa nieruchomości.

 

Umowa na wyłączność – jak łatwo podpisywać umowy na wyłączność

 

Wykonaj pewne działania a właściciel nieruchomości na tym zarobi

 

Indywidualne podejście do nieruchomości często dzięki podniesieniu jej atrakcyjności powoduje otrzymanie lepszych ofert zakupu niż w przypadku prezentowania nieruchomości w wielu agencjach bez pełnego zaangażowania. Wielokrotnie okazało się, że prowizja, jaką pobiera agencja nieruchomości jest zdecydowanie niższa niż wzrost wartości nieruchomości w rozumieniu zainteresowania rynku. Dobrze wykonana praca z ofertą nieruchomości, na której wpływ ma wiele czynników wizerunkowych oraz strategicznych potrafi podnieść jej atrakcyjność rynkową o 6-10% co najczęściej przewyższa prowizję, jaką pobiera biuro nieruchomości za swoje usługi. Jest to z wizerunkowego i ekonomicznego punktu widzenia bardzo korzystna sytuacja. Po takiej usłudze można otwarcie powiedzieć, że współpraca z agentem nieruchomości mi się w pełni opłaciła. Klasyczne biznesowe Win-Win. Jest to najkorzystniejsza sytuacja dla agenta nieruchomości oraz biura nieruchomości. Właśnie ta opłacalność wpływa na późniejsze polecenia. A jak wiadomo, gdy są polecenia to praca pośrednika nieruchomości jest naprawdę przyjemna. Tak działają najbardziej dojrzałe rynki nieruchomości na zachodzie.

 

Umowa na wyłączność – jak łatwo podpisywać umowy na wyłączność

 

Jak podpisać umowę na wyłączność?

 

Aby skutecznie podpisywać umowy na wyłączność należy skumulować ze sobą wszystkie czynniki, które wiążą się z takim modelem współpracy. Trzeba zestawić obawy oraz ewentualne niebezpieczeństwa, które blokują podjęcie takiej decyzji przez właściciela nieruchomości i zestawić je z możliwościami i korzyściami, jakie za tym idą. Ale tutaj bardzo istotne jest, aby skoncentrować się na tych korzyściach, które dotyczą właściciela. Niestety bardzo często agenci nieruchomości chcący podpisać umowę z klauzulą wyłączności na spotkaniach mówią jedno, ale w swoich przekonaniach kierują się głównie własnym komfortem oraz komfortem agencji nieruchomości. Warto znaleźć i wdrożyć skuteczny schemat, na podstawie którego można opisywać naszą pracę językiem korzyści. Tego typu technika jest najtrafniejsza i szybko przynosi efekty. A gra jest warta poświęcenia. Przy dobrze prowadzonej ofercie na wyłączność, jest prawie pewne, że zakończy się to transakcją. Świadomość tego daje ogromny komfort naszej pracy i przekłada się bezpośrednio na zarobki. Przechodząc na system umów na wyłączność mało się ryzykuje. Jeśli uważasz, że to jeszcze nie ten moment to spróbuj przejściowo pracować hybrydowo na umowach na wyłączność oraz otwartych i porównaj efekty. Tylko tutaj jest bardzo ważna uwaga, aby ten test był wiarygodny w przypadku umowy na wyłączność poświęć jej więcej czasu, zaangażowania oraz środków także finansowych. Wtedy takie porównanie będzie wiarygodne.

Podczas tego szkolenia dowiesz się co zrobić, aby klienci sami chcieli podpisywać z Tobą umowy na wyłączność

Kurs online w formie wideo. Możesz z niego korzystać w ciągu 5 minut od zaksięgowania płatności. To szkolenie można odbyć zarówno na komputerze, jak i tablecie lub komputerze stacjonarnym. Ważne jest, aby mieć stabilne połączenie z internetem. Pełny dostęp do szkolenia trwa 3 miesiące głównie przez fakt, że w Polsce często zmieniają się przepisy prawne związane z nieruchomościami i pewne zagadnienia mogą wymagać aktualizacji. Przez ten okres możesz przechodzić każdą z lekcji, tyle razy ile potrzebujesz. Takiej możliwości nie ma podczas szkoleń stacjonarnych, dlatego gorąco namawiamy do skorzystania z takiej możliwości, szczególnie dotyczy to tych lekcji, które mogą wydawać się trudne. Powodzenia!

199.00 

Tematy

8 Lekcje3h 30m

Umowa na wyłączność – jak pracować, aby mieć oferty na wyłączność

Jak zostać profesjonalistą13:36
Dlaczego klienci chcą sprzedawać samemu17:13
Co zrobić, gdy właściciel chce podpisać umowę z wieloma agencjami nieruchomości18:40
Naucz się tego na pamięć. Korzyści dla właściciela przy umowie wyłącznej45:50
Korzyści dla biura nieruchomości13:22
Korzyścia dla Ciebie37:52
Kto może mieć problemy w skutecznej pracy z umowami na wyłączność23:09
Jak przekonać właściciela do wyłączności. Metody, techniki34:43

Oceny i recenzje uczniów

5.0/5
Średnia ocena: 5.00 / 5
Oceniło: 19 uczniów
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy