Praca dodatkowa dla agentów nieruchomości

Agent nieruchomości to nie praca dodatkowa

Praca w agencji nieruchomości staje się coraz bardziej popularna. Zapewne coraz częstsze pojawianie się agentów nieruchomości w mediach lifestylowych popularyzuje ten zawód. Osoby znudzone monotonią pracy w korporacji – chcą w pewnym momencie spróbować swoich sił w teoretycznie luźnym zawodzie – pośrednika nieruchomości. Niestety tutaj pojawia się niekiedy silna blokada przy podjęciu decyzji o rezygnacji z „ciepłej, pewnej posady” na rzecz niepewności. I dla asekuracji ludzie chcą kontynuować swoją pracę i spróbować jednocześnie w agencji nieruchomości. Aktualnie rynek nieruchomości jest tak przesycony, że takie rozdwojenie zawodowe ma bardzo małą szansę na powodzenie i raczej tego odradzam. Szczególnie w dużych miastach. Bezpieczniej będzie uczyć się teorii pracując w bezpiecznej pracy i już z bagażem wiedzy dać sobie szansę w pracy agenta nieruchomości.

Powiązane artykuly

Praca dodatkowa dla agentów nieruchomości

Od kogo można brać prowizję?

Prowizja pośrednika nieruchomości Pośrednik nieruchomości przy niektórych analizach słowotwórczych może oznaczać, że jest pośrodku między sprzedającym a kupującym. I kierując

Więcej »
Scroll to Top
newsletter 1 600x400 - Agent nieruchomości to nie praca dodatkowa

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy