Praca w agencji nieruchomości staje się coraz popularniejsza. Ma na to wpływ kilka czynników. Jednym z nich jest zapewne fakt, że praca w biurze nieruchomości może generować całkiem wysokie przychody co bardzo często jest głównym czynnikiem przy wyborze miejsca pracy. Kolejnym czynnikiem jest znikoma bariera wejścia w nowy zawód. Pomimo dużej styczności z przepisami prawnymi, administracyjnymi czy podatkowymi nie ma ustawowego wymogu posiadania certyfikatów, czy licencji zawodowych. Kolejnym czynnikiem, który dość mocno wpłynął na popularność zawodu agenta nieruchomości jest ocieplenie wizerunku pośrednika nieruchomości, który jeszcze kilka lat temu był bardzo słabo oceniany i tylko osoby mocno przeświadczone o chęci pracy w agencji nieruchomości decydowały się na ten zawód.

Nie bądź kopią innych

Kiedyś od trenerów, mentorów biznesowych usłyszałem. Chcesz być w czymś dobrym? Zlokalizuj lidera i skopiuj wszystko od niego. To samo mówiono o social mediach. Znajdź kogoś kto prowadzi ciekawie kanał na YT i zrób to samo. Możliwe, że jest to schemat na osiąganie wyników, ale czy takie wyniki będą sukcesem? Uważam, że dla marki osobistej oraz dla wewnętrznej pewności siebie – skuteczniej będzie tworzyć coś czego jeszcze inni nie robili. Z każdym dniem coraz ciężej jest coś wymyślać nowego, ale nadal da się to robić.

Powiązane artykuly

Praca dodatkowa dla agentów nieruchomości

Od kogo można brać prowizję?

Prowizja pośrednika nieruchomości Pośrednik nieruchomości przy niektórych analizach słowotwórczych może oznaczać, że jest pośrodku między sprzedającym a kupującym. I kierując

Więcej »
Scroll to Top
newsletter 1 600x400 - Nie bądź kopią innych

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy