Praca dodatkowa dla agentów nieruchomości

Agent nieruchomości to nie tylko nowe technologie. Bądź też offline

Agent nieruchomości zazwyczaj zajmuje się albo oferowaniem nieruchomości, albo ich wyszukiwaniem. W związku z rozwojem technologii powstało wiele różnych narzędzi, aplikacji mających na celu ułatwienie, przyspieszenie pracy agenta nieruchomości. Rzeczywiście część z tych narzędzi ułatwia pracę agencji nieruchomości – niestety wraz z tym często spada jakość usług. Spróbujmy przez 1 dzień pracować bez użycia telefonu i internetu. Rozbudzimy bardzo mocno własną kreatywność i być może odkryjemy miejsca na rynku, w które nie zagląda konkurencja.

Pomimo bardzo ogromnego rozwoju technologii. Samochody, gitary, whisky czy garnitury, buty – tworzone ręcznie są nadal najdroższe w swojej klasie. Na eventach biznesowych najdroższe bilety vip są te, w których właśnie można jeszcze z innymi zjeść lunch czy napić się kawy i porozmawiać. Czynnik ludzki to nadal największa wartość w większości biznesów.

Powiązane artykuly

Praca dodatkowa dla agentów nieruchomości

Od kogo można brać prowizję?

Prowizja pośrednika nieruchomości Pośrednik nieruchomości przy niektórych analizach słowotwórczych może oznaczać, że jest pośrodku między sprzedającym a kupującym. I kierując

Więcej »
Scroll to Top
newsletter 1 600x400 - Agent nieruchomości to nie tylko nowe technologie. Bądź też offline

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy