Praca w agencji nieruchomości staje się coraz popularniejsza. Ma na to wpływ kilka czynników. Jednym z nich jest zapewne fakt, że praca w biurze nieruchomości może generować całkiem wysokie przychody co bardzo często jest głównym czynnikiem przy wyborze miejsca pracy. Kolejnym czynnikiem jest znikoma bariera wejścia w nowy zawód. Pomimo dużej styczności z przepisami prawnymi, administracyjnymi czy podatkowymi nie ma ustawowego wymogu posiadania certyfikatów, czy licencji zawodowych. Kolejnym czynnikiem, który dość mocno wpłynął na popularność zawodu agenta nieruchomości jest ocieplenie wizerunku pośrednika nieruchomości, który jeszcze kilka lat temu był bardzo słabo oceniany i tylko osoby mocno przeświadczone o chęci pracy w agencji nieruchomości decydowały się na ten zawód.

Kiedy pośrednik nieruchomości jest profesjonalny? Krzysztof Kowalkowski l Rozmowy z Agentem

Agent nieruchomości w ciągu ostatnich 5 lat przeszedł bardzo dużą metamorfozę jeśli chodzi o postrzeganie przez społeczeństwo. Niestety nadal jeszcze potrzeba dużo pracy wizerunkowej wykonać. Niestety o skuteczności tej pracy zadecyduje odpowiedzialność zbiorowa wszystkich uczestników rynku a jak wiadomo bardzo ciężko w narodzie o jednomyślność. Co to jest projekt profesjonalny pośrednik, system wymiany ofert mls, jak promować oferty nieruchomości, jaka jest przyszłość zawodu agenta nieruchomości?
Zapraszam na rozmowę z Krzysztofem Kowalkowskim

Powiązane artykuly

Praca dodatkowa dla agentów nieruchomości

Od kogo można brać prowizję?

Prowizja pośrednika nieruchomości Pośrednik nieruchomości przy niektórych analizach słowotwórczych może oznaczać, że jest pośrodku między sprzedającym a kupującym. I kierując

Więcej »
Scroll to Top
newsletter 1 600x400 - Kiedy pośrednik nieruchomości jest profesjonalny? Krzysztof Kowalkowski l Rozmowy z Agentem

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy