Praca dodatkowa dla agentów nieruchomości

Lokal użytkowy to także nieruchomość dla agenta nieruchomości

Agent nieruchomości zazwyczaj zajmuje się pośrednictwem nieruchomości o przeznaczeniu mieszkalnym. Zdecydowana mniejszość zajmuje się gruntami. Jest też grupa agentów specjalizujących się we wszystkich nieruchomościach. Jednak najmniej agentów nieruchomości zajmuje się chyba lokalami użytkowymi. Ten rodzaj pracy polecam wszystkim, których nie kręcą wnętrza – bo tutaj ich w zasadzie prawie nigdy nie ma. Większość lokali wymaga gruntownego odświeżenia a często także remontu. Prezentowanie takich lokali nie jest sexy. Natomiast można w tej dziedzinie bardzo szybko zbudować pozycję specjalisty, eksperta do którego będą zgłaszali się chętni. Zmieniając kwalifikacje z mieszkaniowych na lokalowe należy zmienić prawie wszystkie dotychczasowe przyzwyczajenia związane z oceną lokalu czy samym charakterem pracy. Zapraszam do zapoznania się z odcinkiem przedstawiającym charakter tej pracy.

Powiązane artykuly

Praca dodatkowa dla agentów nieruchomości

Od kogo można brać prowizję?

Prowizja pośrednika nieruchomości Pośrednik nieruchomości przy niektórych analizach słowotwórczych może oznaczać, że jest pośrodku między sprzedającym a kupującym. I kierując

Więcej »
Scroll to Top
newsletter 1 600x400 - Lokal użytkowy to także nieruchomość dla agenta nieruchomości

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy