Działka budowlana 30 min od Warszawy także dla dewelopera

Działka budowlana 30 min od Warszawy także dla dewelopera

Agencja Nieruchomości Goeste prezentuje działkę znajdującą się 10 minut jazdy od Nowego Dworu Mazowieckiego, w spokojnej i dobrze skomunikowanej również z Warszawą wsi Góra (gmina Wieliszew, pow. legionowski, stacja PKP Janówek).

Opis działki Powierzchnia tej podłużnej działki to 6 390 m2, co daje możliwość podziału na mniejsze działki budowlane. Grunt mieści się na terenie objętym Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wieliszew, w którym oznaczony jest symbolem MN/U, co oznacza „zabudowę usługową i/lub mieszkaniową-jednorodzinną”. Po podziale, na kilku działkach o powierzchni około 800 m2, będzie można wybudować przykładowo dom parterowy o wymiarach 12,2 m na 8,2 m i powierzchni prawie 100 m + ustawne poddasze, analogiczny jak dom prezentowany na zdjęciach. Właśnie taki dom wybudowano wcześniej obok prezentowanej działki w tym samym pasie. Graniczy on z ulicą Warszawską, izolując tym samym dalsze działki od ulicy. Może on więc służyć jako przykład pokazujący to, jak funkcjonalny, choć niewielki może być dom na takiej działce. Dojazd do działki oddalonej od drogi będzie zapewniony poprzez służebność.

Zobacz ofertę tej nieruchomości

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuly

Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy