Działka budowlana wężyk

Działka budowlana na sprzedaż. 30 minut od centrum Warszawy

Ogrodzona działka 2285 m kw. Pozwolenie na budowę. Kameralna wieś Wężyk (powiat grodziski), 30 min od PKiN trasą S8

Zobacz ofertę tej nieruchomości

Agencja Goeste Nieruchomości przedstawia malowniczą działkę z pozwoleniem na budowę. Prezentowana działka znajduje się 4 km od trasy S8, co zapewnia ekspresowy dojazd do stolicy i odpoczynek w pięknej spokojnej, willowej okolicy. Wzbogacona o nasadzenia iglaste wzdłuż ogrodzenia i nie tylko działka, zagwarantuje przyszłym właścicielom intymność i możliwość stworzenia rodzinnej oazy spokoju pośród zieleni, ciszy i spokoju. Różnorodność niewielkich krzewów i drzew, daje duże pole manewru przy aranżowaniu jej do własnego gustu i potrzeb. Działka posiada dostęp do utwardzonej drogi gminnej oraz mediów (prąd, gaz), wyposażona jest w szambo i ujęcie wody.

Projekt budynku mieszkalnego jest doskonale wpasowany w prostokątną powierzchnię działki, której długość wynosi 60,32 m, a szerokość 36,25 m.

Blog agencji nieruchomości

Zatwierdzony projekt zagospodarowania działki przewiduje inwestycję o następujących parametrach:

Powierzchnia działki 2285 m kw.
Powierzchnia zabudowy budynku mieszkalnego 202,2 m kw.
Powierzchnia zabudowana budynku mieszkalnego 223,6 m kw.
Powierzchnia traktów pieszych i jezdnych wraz z miejscami parkingowymi 280,0 m kw.
Powierzchnia pozbawiona roślinności na działce (powierzchnia zabudowana bud. mieszk., pow. traktów pieszych i jezdnych, śmietnik, szambo i inne) 495,0 m kw.
Wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki 8,8% (max. 15%)
Wielkość powierzchni pozbawionej roślinności na działce w stosunku do powierzchni działki 21,7%
Powierzchnia biologicznie czynna na działce 78,3% (min. 70%)
Powierzchnia projektowanej zieleni ok. 60,0 m kw.

Budynek mieszkalny jednorodzinny wg projektu mieści się w centralnej części działki w optymalnej odległości od ogrodzeń, drogi gminnej i sąsiadujących, zabudowanych willami posesji. Od południa nieruchomość graniczy z działką niezabudowaną, a od wschodu z kameralnym laskiem.

Do nieruchomości zlokalizowanej pod adresem Wężyk 80, wiedzie droga, którą przejeżdżając, mijać będziemy podobne parcele z zabudową willową-jednorodzinną. Życie płynie tu innym rytmem niż w Warszawie, do której większość właścicieli tutejszych zabudowań dojeżdża szybko do pracy w mieście, popołudniami ciesząc się życiem rodzinnym w zacisznej zielonej okolicy. Warto wspomnieć, że taka lokalizacja to szybki dojazd także do oddalonego o około 9 km Grodziska Mazowieckiego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuly

Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy