Działka budowlana wężyk

Działka budowlana na sprzedaż. 30 minut od centrum Warszawy

Ogrodzona działka 2285 m kw. Pozwolenie na budowę. Kameralna wieś Wężyk (powiat grodziski), 30 min od PKiN trasą S8

Zobacz ofertę tej nieruchomości

Agencja Goeste Nieruchomości przedstawia malowniczą działkę z pozwoleniem na budowę. Prezentowana działka znajduje się 4 km od trasy S8, co zapewnia ekspresowy dojazd do stolicy i odpoczynek w pięknej spokojnej, willowej okolicy. Wzbogacona o nasadzenia iglaste wzdłuż ogrodzenia i nie tylko działka, zagwarantuje przyszłym właścicielom intymność i możliwość stworzenia rodzinnej oazy spokoju pośród zieleni, ciszy i spokoju. Różnorodność niewielkich krzewów i drzew, daje duże pole manewru przy aranżowaniu jej do własnego gustu i potrzeb. Działka posiada dostęp do utwardzonej drogi gminnej oraz mediów (prąd, gaz), wyposażona jest w szambo i ujęcie wody.

Projekt budynku mieszkalnego jest doskonale wpasowany w prostokątną powierzchnię działki, której długość wynosi 60,32 m, a szerokość 36,25 m.

Blog agencji nieruchomości

Zatwierdzony projekt zagospodarowania działki przewiduje inwestycję o następujących parametrach:

Powierzchnia działki 2285 m kw.
Powierzchnia zabudowy budynku mieszkalnego 202,2 m kw.
Powierzchnia zabudowana budynku mieszkalnego 223,6 m kw.
Powierzchnia traktów pieszych i jezdnych wraz z miejscami parkingowymi 280,0 m kw.
Powierzchnia pozbawiona roślinności na działce (powierzchnia zabudowana bud. mieszk., pow. traktów pieszych i jezdnych, śmietnik, szambo i inne) 495,0 m kw.
Wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki 8,8% (max. 15%)
Wielkość powierzchni pozbawionej roślinności na działce w stosunku do powierzchni działki 21,7%
Powierzchnia biologicznie czynna na działce 78,3% (min. 70%)
Powierzchnia projektowanej zieleni ok. 60,0 m kw.

Budynek mieszkalny jednorodzinny wg projektu mieści się w centralnej części działki w optymalnej odległości od ogrodzeń, drogi gminnej i sąsiadujących, zabudowanych willami posesji. Od południa nieruchomość graniczy z działką niezabudowaną, a od wschodu z kameralnym laskiem.

Do nieruchomości zlokalizowanej pod adresem Wężyk 80, wiedzie droga, którą przejeżdżając, mijać będziemy podobne parcele z zabudową willową-jednorodzinną. Życie płynie tu innym rytmem niż w Warszawie, do której większość właścicieli tutejszych zabudowań dojeżdża szybko do pracy w mieście, popołudniami ciesząc się życiem rodzinnym w zacisznej zielonej okolicy. Warto wspomnieć, że taka lokalizacja to szybki dojazd także do oddalonego o około 9 km Grodziska Mazowieckiego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane artykuly

Bardzo duża część osób planujących zostać agentem nieruchomości w znaczący sposób motywowana jest wizerunkową obietnicą dotyczącą dużych zarobków występujących w tym zawodzie. Jest to w pełni uzasadnione. W końcu agencji nieruchomości biorą udział przy drogich transakcjach. Możliwe, że nawet najdroższych występujących na wolnym rynku. Więc analogicznie nawet niskoprocentowe prowizje zamieniają się w wymiernie spore kwoty. Niestety realia bardzo często bywają takie, że praca w biurze nieruchomości nie wszystkim generuje takie przychody. Nie którym się częściowo udaje i raz na jakiś czas zrealizują transakcję co podtrzymuje na duchu i daje wiarę, że częstotliwość takich transakcji się zwiększy. Agenci nieruchomości, którzy poznali schematy generujące powtarzalne transakcje rzeczywiście zarabiają dużo a częstotliwość i przewidywalność ich zarobków jest prawie taka sama jak podczas pracy w korporacji na etacie

Od kogo można brać prowizję?

Prowizja pośrednika nieruchomości Pośrednik nieruchomości przy niektórych analizach słowotwórczych może oznaczać, że jest pośrodku między sprzedającym a kupującym. I kierując

Więcej »
Przewiń do góry
newsletter 1 600x400 - Działka budowlana na sprzedaż. 30 minut od centrum Warszawy

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymuj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na dowolny kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy