Praca w agencji nieruchomości staje się coraz popularniejsza. Ma na to wpływ kilka czynników. Jednym z nich jest zapewne fakt, że praca w biurze nieruchomości może generować całkiem wysokie przychody co bardzo często jest głównym czynnikiem przy wyborze miejsca pracy. Kolejnym czynnikiem jest znikoma bariera wejścia w nowy zawód. Pomimo dużej styczności z przepisami prawnymi, administracyjnymi czy podatkowymi nie ma ustawowego wymogu posiadania certyfikatów, czy licencji zawodowych. Kolejnym czynnikiem, który dość mocno wpłynął na popularność zawodu agenta nieruchomości jest ocieplenie wizerunku pośrednika nieruchomości, który jeszcze kilka lat temu był bardzo słabo oceniany i tylko osoby mocno przeświadczone o chęci pracy w agencji nieruchomości decydowały się na ten zawód.

Jak prezentować nieruchomości – Zdjęcia, wideo, drony, wirtualne wycieczki

Jak prezentować nieruchomości – Zdjęcia, wideo, drony, wirtualne wycieczki

Pliki multimedialne są doskonałą formą przedstawienia nieruchomości na sprzedaż oraz do wynajęcia. Dają bardzo dużą możliwość prezentacji i to od naszej wyobraźni zależy jak wiele przedstawimy oraz w jaki sposób przedstawimy oferty nieruchomości, które mamy pod opieką.

Jeszcze kilka lat temu rzadkością były porządnie wykonane zdjęcia nie mówiąc o prezentacjach w formie wideo. Teraz mamy coraz więcej gadżetów z nową technologią, która bardzo służy promowaniu nieruchomości – także tych, których jeszcze nie ma (inwestycje deweloperskie). Forma prezentacji nabiera coraz więcej form. Może także oprócz roli pierwszego wrażenia zastąpić prezentacje wykonywane przez agentów nieruchomości. I na ten aspekt proszę zwrócić uwagę, aby się to nie skończyło źle. Jednocześnie nie bójmy się eksperymentować. Każda forma prezentacji, która zaciekawi widza będzie na pewno pozytywnie odebrana.

Powiązane artykuly

Praca dodatkowa dla agentów nieruchomości

Od kogo można brać prowizję?

Prowizja pośrednika nieruchomości Pośrednik nieruchomości przy niektórych analizach słowotwórczych może oznaczać, że jest pośrodku między sprzedającym a kupującym. I kierując

Więcej »
Scroll to Top
newsletter 1 600x400 - Jak prezentować nieruchomości - Zdjęcia, wideo, drony, wirtualne wycieczki

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy