Praca w agencji nieruchomości staje się coraz popularniejsza. Ma na to wpływ kilka czynników. Jednym z nich jest zapewne fakt, że praca w biurze nieruchomości może generować całkiem wysokie przychody co bardzo często jest głównym czynnikiem przy wyborze miejsca pracy. Kolejnym czynnikiem jest znikoma bariera wejścia w nowy zawód. Pomimo dużej styczności z przepisami prawnymi, administracyjnymi czy podatkowymi nie ma ustawowego wymogu posiadania certyfikatów, czy licencji zawodowych. Kolejnym czynnikiem, który dość mocno wpłynął na popularność zawodu agenta nieruchomości jest ocieplenie wizerunku pośrednika nieruchomości, który jeszcze kilka lat temu był bardzo słabo oceniany i tylko osoby mocno przeświadczone o chęci pracy w agencji nieruchomości decydowały się na ten zawód.

Jak prezentować nieruchomości – Zdjęcia, wideo, drony, wirtualne wycieczki

Jak prezentować nieruchomości – Zdjęcia, wideo, drony, wirtualne wycieczki

Pliki multimedialne są doskonałą formą przedstawienia nieruchomości na sprzedaż oraz do wynajęcia. Dają bardzo dużą możliwość prezentacji i to od naszej wyobraźni zależy jak wiele przedstawimy oraz w jaki sposób przedstawimy oferty nieruchomości, które mamy pod opieką.

Jeszcze kilka lat temu rzadkością były porządnie wykonane zdjęcia nie mówiąc o prezentacjach w formie wideo. Teraz mamy coraz więcej gadżetów z nową technologią, która bardzo służy promowaniu nieruchomości – także tych, których jeszcze nie ma (inwestycje deweloperskie). Forma prezentacji nabiera coraz więcej form. Może także oprócz roli pierwszego wrażenia zastąpić prezentacje wykonywane przez agentów nieruchomości. I na ten aspekt proszę zwrócić uwagę, aby się to nie skończyło źle. Jednocześnie nie bójmy się eksperymentować. Każda forma prezentacji, która zaciekawi widza będzie na pewno pozytywnie odebrana.

Powiązane artykuly

Bardzo duża część osób planujących zostać agentem nieruchomości w znaczący sposób motywowana jest wizerunkową obietnicą dotyczącą dużych zarobków występujących w tym zawodzie. Jest to w pełni uzasadnione. W końcu agencji nieruchomości biorą udział przy drogich transakcjach. Możliwe, że nawet najdroższych występujących na wolnym rynku. Więc analogicznie nawet niskoprocentowe prowizje zamieniają się w wymiernie spore kwoty. Niestety realia bardzo często bywają takie, że praca w biurze nieruchomości nie wszystkim generuje takie przychody. Nie którym się częściowo udaje i raz na jakiś czas zrealizują transakcję co podtrzymuje na duchu i daje wiarę, że częstotliwość takich transakcji się zwiększy. Agenci nieruchomości, którzy poznali schematy generujące powtarzalne transakcje rzeczywiście zarabiają dużo a częstotliwość i przewidywalność ich zarobków jest prawie taka sama jak podczas pracy w korporacji na etacie

Od kogo można brać prowizję?

Prowizja pośrednika nieruchomości Pośrednik nieruchomości przy niektórych analizach słowotwórczych może oznaczać, że jest pośrodku między sprzedającym a kupującym. I kierując

Więcej »
Przewiń do góry
newsletter 1 600x400 - Jak prezentować nieruchomości - Zdjęcia, wideo, drony, wirtualne wycieczki

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymuj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na dowolny kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy