Agent nieruchomości pytania i odpowiedzi

Jak prezentować nieruchomości – Zdjęcia, wideo, drony, wirtualne wycieczki

Jak prezentować nieruchomości – Zdjęcia, wideo, drony, wirtualne wycieczki

Pliki multimedialne są doskonałą formą przedstawienia nieruchomości na sprzedaż oraz do wynajęcia. Dają bardzo dużą możliwość prezentacji i to od naszej wyobraźni zależy jak wiele przedstawimy oraz w jaki sposób przedstawimy oferty nieruchomości, które mamy pod opieką.

Jeszcze kilka lat temu rzadkością były porządnie wykonane zdjęcia nie mówiąc o prezentacjach w formie wideo. Teraz mamy coraz więcej gadżetów z nową technologią, która bardzo służy promowaniu nieruchomości – także tych, których jeszcze nie ma (inwestycje deweloperskie). Forma prezentacji nabiera coraz więcej form. Może także oprócz roli pierwszego wrażenia zastąpić prezentacje wykonywane przez agentów nieruchomości. I na ten aspekt proszę zwrócić uwagę, aby się to nie skończyło źle. Jednocześnie nie bójmy się eksperymentować. Każda forma prezentacji, która zaciekawi widza będzie na pewno pozytywnie odebrana.

Powiązane artykuly

Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy