Praca w agencji nieruchomości staje się coraz popularniejsza. Ma na to wpływ kilka czynników. Jednym z nich jest zapewne fakt, że praca w biurze nieruchomości może generować całkiem wysokie przychody co bardzo często jest głównym czynnikiem przy wyborze miejsca pracy. Kolejnym czynnikiem jest znikoma bariera wejścia w nowy zawód. Pomimo dużej styczności z przepisami prawnymi, administracyjnymi czy podatkowymi nie ma ustawowego wymogu posiadania certyfikatów, czy licencji zawodowych. Kolejnym czynnikiem, który dość mocno wpłynął na popularność zawodu agenta nieruchomości jest ocieplenie wizerunku pośrednika nieruchomości, który jeszcze kilka lat temu był bardzo słabo oceniany i tylko osoby mocno przeświadczone o chęci pracy w agencji nieruchomości decydowały się na ten zawód.

Jak być lubianym – czyli jak korzystniej podpisywać umowy

Jak być lubianym, jak być lubianym w pracy, jak być lubianym przez dziewczyny itd. Tak wielu osobom zależy na tym, aby być lubianym przez innych, że napisano na ten temat sporo książek poradników. Bardzo dobrze, ale tutaj uwaga! Nie da się być lubianym przez wszystkich i nie ma potrzeby dążenia do tego. Są pewne – bardzo proste zachowania, które uniwersalnie podnoszą szanse na bycie zapamiętanym w pozytywny sposób. Wiadomo także o pewnych zasadach np: naśladowania, wzajemności, które mogą być umiejętnie wykorzystane w pierwszych chwilach poznania, gdy bierzemy udział w ogólnych kastingach. Osobom lubianym trudniej się zwraca uwagę i do pewnego momentu więcej się wybacza – to jest bardzo przydatny stan szczególnie w sytuacjach, które nie są w 100% zależne od nas. Ponieważ będąc agentem nieruchomości pracujemy wbrew pozorom z ludźmi a nie z nieruchomościami to czynniki międzyludzkie są bardzo istotne i bardzo często mają decydujący wpływ na efekt końcowy naszej pracy. Od tego czynnika także często zależy wysokość naszych zarobków, które często nie są stałe.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuly

Praca dodatkowa dla agentów nieruchomości

Od kogo można brać prowizję?

Prowizja pośrednika nieruchomości Pośrednik nieruchomości przy niektórych analizach słowotwórczych może oznaczać, że jest pośrodku między sprzedającym a kupującym. I kierując

Więcej »
Scroll to Top
newsletter 1 600x400 - Jak być lubianym - czyli jak korzystniej podpisywać umowy

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy