Praca dodatkowa dla agentów nieruchomości

Określ najbliższe cele i bardzo łatwo je osiągaj

Określ najbliższe cele i bardzo łatwo je osiągaj

Agent nieruchomości w zależności od biura w którym pracuje ma różne czynności do wykonania, które dążą do transakcji oraz ewentualnej obsługi po transakcyjnej.

W tym odcinku opowiadam o schemacie, który kilka lat temu zacząłem wprowadzać u siebie i zdał egzamin. Jest to bardzo pomocne, gdyż pomaga utrzymać koncentrację na tym co chcemy osiągnąć w najbliższej przyszłości. Pokusy do skakania z kwiatka na kwiatek mamy w pracy w agencji nieruchomości bardzo wiele i niejednokrotnie może się okazać, że podczas pierwszej rozmowy telefonicznej nie widząc jeszcze mieszkania będziemy pytani o akty notarialne do których na tym etapie jest bardzo daleko.

Takie uporządkowanie czynności jest bardzo pomocne gdy się ma ADHD a także w przypadku młodych osób. W obu przypadkach występuje bardzo duża niecierpliwość oraz potrzeba szybkich wrażeń. Właśnie takie rozbicie działań na czynniki pierwsze pozwala dawać szybkie i wymierne efekty.

Powodzenia!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuly

Praca dodatkowa dla agentów nieruchomości

Od kogo można brać prowizję?

Prowizja pośrednika nieruchomości Pośrednik nieruchomości przy niektórych analizach słowotwórczych może oznaczać, że jest pośrodku między sprzedającym a kupującym. I kierując

Więcej »
Scroll to Top
newsletter 1 600x400 - Określ najbliższe cele i bardzo łatwo je osiągaj

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy