Praca w agencji nieruchomości staje się coraz popularniejsza. Ma na to wpływ kilka czynników. Jednym z nich jest zapewne fakt, że praca w biurze nieruchomości może generować całkiem wysokie przychody co bardzo często jest głównym czynnikiem przy wyborze miejsca pracy. Kolejnym czynnikiem jest znikoma bariera wejścia w nowy zawód. Pomimo dużej styczności z przepisami prawnymi, administracyjnymi czy podatkowymi nie ma ustawowego wymogu posiadania certyfikatów, czy licencji zawodowych. Kolejnym czynnikiem, który dość mocno wpłynął na popularność zawodu agenta nieruchomości jest ocieplenie wizerunku pośrednika nieruchomości, który jeszcze kilka lat temu był bardzo słabo oceniany i tylko osoby mocno przeświadczone o chęci pracy w agencji nieruchomości decydowały się na ten zawód.

Ustal cel zimnego telefonu

Wykonując zimne telefony – czasami trafia się na gadułę (co jest w sumie miłe) a czasami na osobę obojętną.

Czasami jesteśmy pierwszym agentem dzwoniącym, czasami trzydziestym. Ale zawsze miejmy jasno sprecyzowany cel takiej rozmowy. Przynajmniej po to, aby ją rozliczyć. Moim celem zawsze było umówienie spotkania. Nie zadzwonienie za tydzień, nie czekanie aż właściciel oddzwoni po konsultacji z żoną. Umówienie spotkania na już.

Pamiętaj, że cold calling to jedna z rzeczy, których nauczysz się przez nasz kurs agenta nieruchomości

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuly

Scroll to Top
newsletter 1 600x400 - Ustal cel zimnego telefonu

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy