Praca w agencji nieruchomości staje się coraz popularniejsza. Ma na to wpływ kilka czynników. Jednym z nich jest zapewne fakt, że praca w biurze nieruchomości może generować całkiem wysokie przychody co bardzo często jest głównym czynnikiem przy wyborze miejsca pracy. Kolejnym czynnikiem jest znikoma bariera wejścia w nowy zawód. Pomimo dużej styczności z przepisami prawnymi, administracyjnymi czy podatkowymi nie ma ustawowego wymogu posiadania certyfikatów, czy licencji zawodowych. Kolejnym czynnikiem, który dość mocno wpłynął na popularność zawodu agenta nieruchomości jest ocieplenie wizerunku pośrednika nieruchomości, który jeszcze kilka lat temu był bardzo słabo oceniany i tylko osoby mocno przeświadczone o chęci pracy w agencji nieruchomości decydowały się na ten zawód.

Agent nieruchomości zakres obowiązków

Czym się zajmuje agent nieruchomości? Jaki zakres obowiązków ma pośrednik nieruchomości? Gdy obserwujemy w telewizji pracę agentów nieruchomości wygląda to tak jakby ta praca polegała na prezentowaniu nieruchomości. Często tylko tych pięknych. Niestety to tak nie wygląda w rzeczywistości. W tym odcinku pokrótce przedstawie kilka czynności, obowiązków jakie mogą wypełniać codzienną pracę agenta nieruchomości.

Powiązane artykuly

Przewiń do góry
newsletter 1 600x400 - Agent nieruchomości zakres obowiązków

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy