Działka budowlana 0,5ha otoczona lasami i jeziorami 30 minut od Warszawy

Działka budowlana otoczona lasami i jeziorami 30 minut od Warszawy

Foremna działka budowlana przy lesie i stawach w Grzegorzewicach. Prawdopodobnie ostatnia taka działka w okolicy. Według MPZG przeznaczona na tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług nieuciążliwych. Rozbudowane możliwości dopasowania zarówno pod własne potrzeby mieszkaniowe, jak i na cele inwestycyjne i komercyjne.

Zalety działki: Działka budowlana przy lesie blisko Warszawy – niespełna 34 min. samochodem do Warszawy Działka budowlana bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 876. Wygodny, bezpieczny dojazd do Mszczonowa (5,5 km), czy Tarczyna (14 km) To również świetna działka dla wędkarza. Dosłownie 350 metrów stąd zaczynają się Stawy Grzegorzewice, co jest pokazane na naszych zdjęciach Kilometr od działki mieszczą się także zatopione w środku lasu stawy Świętej Anny z kameralną, piaszczystą plażą odwiedzaną m.in. przez rodziny z dziećmi Tylko kilka minut autem dzieli przyszłych właścicieli także od słynnych mszczonowskich term, a od niedawna także od parku wodnego Suntago, co jest nieocenione zarówno w słoneczne, jak i deszczowe dni (a jeszcze bardziej zimą i jesienią) Dodatkowo, dokładnie naprzeciwko prezentowanej działki, po drugiej stronie ulicy mieści się park i zabytkowy Pałac w Grzegorzewicach

Zobacz ofertę tej nieruchomości

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuly

Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy