Kursy z Urzędu Pracy

Kursy z Urzędu Pracy i dotacje dla agentów nieruchomości

Dotacje dla agentów nieruchomości z Urzędu Pracy

 

Osoby rozważające rozpoczęcie pracy w zawodzie agenta nieruchomości mogą w wielu przypadkach skorzystać z bezzwrotnych dotacji przyznawanych przez Powiatowe Urzędy Pracy. W przeciwieństwie do dotacji z Unii Europejskiej nie trzeba w tym przypadku posiadać wkładu własnego więc te dotacje są całkowicie darmowe.

Dotacje te przeznaczone są dla osób, które planują rozpocząć pracę w zawodzie agenta nieruchomości. Najważniejszym czynnikiem, który należy spełnić to trzeba być przynajmniej jeden dzień osobą ze statusem bezrobotnej. Z dotacji korzystają najczęściej osoby które:

 

  • Chcą rozpocząć pracę jako pośrednik nieruchomości
  • Chcą otworzyć swoje biuro nieruchomości
  • Pracują już na stanowisku agenta nieruchomości na umowie zlecenie i chcą dla formalności prawnych oraz korzyści podatkowych przejść np. na działalność gospodarczą

 

Dotacja z Urzędu Pracy

 

Dotacje mają charakter zmienny. Bardzo często ich wysokość jest mnożnikiem średnich wynagrodzeń. W 2023 roku dotacja wynosi w niektórych miejscach nawet 40 000 PLN. Jest to bardzo fajny zastrzyk gotówki, który każdy za agentów nieruchomości może przeznaczyć na uzupełnienie swojego stanowiska pracy. Część z urządzeń, pomimo że początkowo mogą wydawać się gadżetami mogą w znaczący sposób poprawić jakość oraz efektywność w codziennej pracy w nieruchomościach. Wypełnienie wszelkich formalności oraz dokumentacji jest dość proste i każdy, kto planuje zostać agentem nieruchomości z łatwością sobie z tym poradzi. W naszym zawodzie dokumenty w codziennej pracy będą bardziej skomplikowane.

 

Kursy i szkolenia z Urzędu pracy

 

Oprócz wymienionych wyżej dotacji przeznaczonych na niezbędne narzędzia pracy Urzędy Pracy bardzo często mają także dotacje na kursy i szkolenia, które jeszcze bardziej mają przygotować interesantów do wykonywania pracy w nowym zawodzie. Jest to bardzo korzystna forma wsparcia, gdyż jeszcze do niedawna nie było dotacji na edukację i budżet w większości przeznaczany był na dobra materialne. Budżety przeznaczone na kursy i szkolenia dla bezrobotnych w zależności od powiatu oraz programu oscylują w przedziale od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Szkoda nie skorzystać z możliwości na darmowy dostęp do praktycznej wiedzy. Dotyczy to szczególnie zawodu agenta nieruchomości, w którym ta wiedza może się przełożyć na bardzo solidne zarobki.

 

Dofinansowanie z Urzędu Pracy na Kursy Nieruchomości

 

Nasza instytucja szkoleniowa spełnia wszelkie wymogi formalne oraz posiada niezbędne certyfikaty, oraz akredytacje do kształcenia kursantów z ramienia Urzędów Pracy w całej Polsce. Ponieważ nasze szkolenia prowadzone są najczęściej w formie kursów online (choć nie tylko) to odległości nie są dla nas przeszkodą. Przeszkoliliśmy już wielu agentów nieruchomości na zlecenie Urzędów Pracy. Jeśli planujesz skorzystać z dotacji na szkolenie z Urzędu Pracy to udaj się do swojej placówki i dowiedz się, jaki mają aktualnie program oraz jakie możliwości. W wielu przypadkach jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować program oraz termin szkolenia do wymogów urzędowych. Wychodzimy z założenia, że kursanci i ich potrzeby są w tym przypadku najważniejsze. Ogromną przewagą w przypadku odbycia szkolenia na naszej platformie jest fakt, że w przeciwieństwie do szkoleń stacjonarnych można nasze kursy przejść wielokrotnie co jest niesamowitym bonusem w przypadku osób całkowicie początkujących. Istnieje także możliwość przeprowadzenia z absolwentami naszych kursów konsultacji online, dzięki czemu nasze zajęcia będą także miały dużo praktyki i będzie je można w pełni indywidualnie dostosować do potrzeb kursanta ze względu na specjalizację czy lokalizację, które mają ogromny wpływ na późniejszą pracę w zawodzie agenta nieruchomości. A jak wiemy początki w tym zawodzie potrafią być trudne i mają bardzo silny wpływ na dalszą skuteczność codziennej pracy. Osoby zainteresowane odbyciem szkoleń w formie dotacji z Urzędu Pracy zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz.

Kursy nieruchomości kontakt

 

Na jakie przedmioty warto przeznaczyć dotację z Urzędu Pracy będąc agentem nieruchomości

  • Laptop
  • Smartfon
  • Dron
  • Kamera bądź lustrzanka
  • Dalmierz

Jeśli planujemy otworzyć swoje małe biuro nieruchomości warto także wygospodarować budżet na podstawowe urządzenia biurowe

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuly

Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy