Nieruchomości w Chorwacji

Nieruchomości w Chorwacji. Ceny. Agencje nieruchomości. Apartamenty Chorwacja

Nieruchomości w Chorwacji. Ceny. Agencje nieruchomości.

Chorwacja to jeden z bardziej popularnych krajów, do którego podróżują Polacy. Jest to miejsce z długą linią brzegową morza oraz gwarantowaną pogodą.

Zobacz nasze oferty nieruchomości w Chorwacji

Dojazd z południowych części Polski zajmuje niewiele więcej niż nad Bałtyk stąd tak duża popularność na spędzanie właśnie tam wakacji. Kraj ten staje się coraz bardziej popularnym miejscem do inwestowania.

Analogiczne atuty względem inwestowania w nieruchomości nad Bałtykiem:

🔆 Sezon wakacyjny dłuższy o ponad 2 miesiące

🔆 Ceny zakupu apartamentów niższe niż w Polsce

🔆 Duża ilość turystów

🔆 Polityka wewnętrzna kraju sprzyjająca turystyce

Ceny w sklepach są wyższe niż w Polsce w sposób zdecydowanie odczuwalny – natomiast ceny nieruchomości turystycznych są niższe – co może skutkować wzrostem cen nieruchomości w najbliższych latach. Sytuacja, w której zarabia się na wzrostach wartości nieruchomości jest zdecydowanie bardziej korzystna niż oczekiwanie zysków jedynie z najmów – co pokazała wiosna 2020r. Wydłużenie sezonu letniego względem Polski prawie dwukrotnie daje zdecydowanie większe szanse operatorom nieruchomości na wygenerowanie bezpiecznego zysku właścicielom apartamentów. Dzięki temu stopy zwrotów są realne i nie traktuje się ich jako haseł marketingowych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane artykuly

Bardzo duża część osób planujących zostać agentem nieruchomości w znaczący sposób motywowana jest wizerunkową obietnicą dotyczącą dużych zarobków występujących w tym zawodzie. Jest to w pełni uzasadnione. W końcu agencji nieruchomości biorą udział przy drogich transakcjach. Możliwe, że nawet najdroższych występujących na wolnym rynku. Więc analogicznie nawet niskoprocentowe prowizje zamieniają się w wymiernie spore kwoty. Niestety realia bardzo często bywają takie, że praca w biurze nieruchomości nie wszystkim generuje takie przychody. Nie którym się częściowo udaje i raz na jakiś czas zrealizują transakcję co podtrzymuje na duchu i daje wiarę, że częstotliwość takich transakcji się zwiększy. Agenci nieruchomości, którzy poznali schematy generujące powtarzalne transakcje rzeczywiście zarabiają dużo a częstotliwość i przewidywalność ich zarobków jest prawie taka sama jak podczas pracy w korporacji na etacie

Od kogo można brać prowizję?

Prowizja pośrednika nieruchomości Pośrednik nieruchomości przy niektórych analizach słowotwórczych może oznaczać, że jest pośrodku między sprzedającym a kupującym. I kierując

Więcej »
Przewiń do góry
newsletter 1 600x400 - Nieruchomości w Chorwacji. Ceny. Agencje nieruchomości. Apartamenty Chorwacja

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymuj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na dowolny kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy