Nieruchomości w Mielnie Apartamenty i grunty nad morzem

Nieruchomości w Mielnie Apartamenty i grunty nad morzem W co inwestować nad morzem

Nieruchomości w Mielnie Apartamenty i grunty nad morzem W co inwestować nad morzem?

Mielno to jedna z ciekawszych miejscowości nadmorskich Pomorza Środkowego. Do 2017 roku była to administracyjnie wieś.

Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest położenie. Niecałe 15 km od Koszalina co gwarantuje dobre połączenia lokomocyjne z całą Polską choć najbardziej upodobali sobie tę okolicę mieszkańcy Wielkopolski. W Mielnie w ciągu ostatnich kilku lat powstało kilka zabudowań w wysokim standardzie o przeznaczeniu apartamentowym oraz hotelowym.

Niektóre inwestycje osiągnęły rangę premium i są znane w całej Polsce.

Główna część Mielna jest ograniczona od północy morzem oraz od południa jeziorem Jamno. Ciężko w tym odcinku o większe obszary wolnych gruntów. Jest tutaj natomiast sporo pensjonatów, które najprawdopodobniej będą pojawiały się na rynku sprzedaży ze względu na mniej modną bryłę oraz standardy. Bardzo dużo ciekawych nieruchomości gruntowych można zaobserwować w pozostałych nadmorskich miejscowościach gminy Mielno. O ile centrum każdej z nich jest dość dobrze zorganizowana o tyle skrajne części mają do zaoferowania piękne okolice, które przy pomysłowym zaangażowaniu mogą wygenerować ciekawy zysk. Łazy, Unieście, Mielno, Chłopy, Mielenko, Sarbinowo, Gąski to miejscowości w których nie ma portów morskich. Nie mają tutaj ujścia także większe rzeki. Jest to obszar o wysokich walorach przyrodniczych z bardzo czystym powietrzem.

Coraz bardziej popularne stają się tutaj inwestycje w domki oraz inne jednostki o charakterze kempingowym.

Daje to większą przestrzeń turystom, którzy w ramach miejsc noclegowych nie muszą przebywać jedynie w pokojach. Ze względu na coraz większy wzrost zainteresowania tą okolicą można zauważyć silny wzrost wartości nieruchomości gruntowych. Można jednocześnie oczekiwać dalszych wzrostów, szczególnie dobrze zagospodarowanych działek. Inwestowanie w nieruchomości ma te przewagę nad inwestowaniem w instrumenty finansowe, że jest to aktywo fizyczne o dużej wartości pozamaterialnej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane artykuly

Bardzo duża część osób planujących zostać agentem nieruchomości w znaczący sposób motywowana jest wizerunkową obietnicą dotyczącą dużych zarobków występujących w tym zawodzie. Jest to w pełni uzasadnione. W końcu agencji nieruchomości biorą udział przy drogich transakcjach. Możliwe, że nawet najdroższych występujących na wolnym rynku. Więc analogicznie nawet niskoprocentowe prowizje zamieniają się w wymiernie spore kwoty. Niestety realia bardzo często bywają takie, że praca w biurze nieruchomości nie wszystkim generuje takie przychody. Nie którym się częściowo udaje i raz na jakiś czas zrealizują transakcję co podtrzymuje na duchu i daje wiarę, że częstotliwość takich transakcji się zwiększy. Agenci nieruchomości, którzy poznali schematy generujące powtarzalne transakcje rzeczywiście zarabiają dużo a częstotliwość i przewidywalność ich zarobków jest prawie taka sama jak podczas pracy w korporacji na etacie

Od kogo można brać prowizję?

Prowizja pośrednika nieruchomości Pośrednik nieruchomości przy niektórych analizach słowotwórczych może oznaczać, że jest pośrodku między sprzedającym a kupującym. I kierując

Więcej »
Przewiń do góry
newsletter 1 600x400 - Nieruchomości w Mielnie Apartamenty i grunty nad morzem W co inwestować nad morzem

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymuj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na dowolny kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy