Nieruchomości w Mielnie Apartamenty i grunty nad morzem

Nieruchomości w Mielnie Apartamenty i grunty nad morzem W co inwestować nad morzem

Nieruchomości w Mielnie Apartamenty i grunty nad morzem W co inwestować nad morzem?

Mielno to jedna z ciekawszych miejscowości nadmorskich Pomorza Środkowego. Do 2017 roku była to administracyjnie wieś.

Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest położenie. Niecałe 15 km od Koszalina co gwarantuje dobre połączenia lokomocyjne z całą Polską choć najbardziej upodobali sobie tę okolicę mieszkańcy Wielkopolski. W Mielnie w ciągu ostatnich kilku lat powstało kilka zabudowań w wysokim standardzie o przeznaczeniu apartamentowym oraz hotelowym.

Niektóre inwestycje osiągnęły rangę premium i są znane w całej Polsce.

Główna część Mielna jest ograniczona od północy morzem oraz od południa jeziorem Jamno. Ciężko w tym odcinku o większe obszary wolnych gruntów. Jest tutaj natomiast sporo pensjonatów, które najprawdopodobniej będą pojawiały się na rynku sprzedaży ze względu na mniej modną bryłę oraz standardy. Bardzo dużo ciekawych nieruchomości gruntowych można zaobserwować w pozostałych nadmorskich miejscowościach gminy Mielno. O ile centrum każdej z nich jest dość dobrze zorganizowana o tyle skrajne części mają do zaoferowania piękne okolice, które przy pomysłowym zaangażowaniu mogą wygenerować ciekawy zysk. Łazy, Unieście, Mielno, Chłopy, Mielenko, Sarbinowo, Gąski to miejscowości w których nie ma portów morskich. Nie mają tutaj ujścia także większe rzeki. Jest to obszar o wysokich walorach przyrodniczych z bardzo czystym powietrzem.

Coraz bardziej popularne stają się tutaj inwestycje w domki oraz inne jednostki o charakterze kempingowym.

Daje to większą przestrzeń turystom, którzy w ramach miejsc noclegowych nie muszą przebywać jedynie w pokojach. Ze względu na coraz większy wzrost zainteresowania tą okolicą można zauważyć silny wzrost wartości nieruchomości gruntowych. Można jednocześnie oczekiwać dalszych wzrostów, szczególnie dobrze zagospodarowanych działek. Inwestowanie w nieruchomości ma te przewagę nad inwestowaniem w instrumenty finansowe, że jest to aktywo fizyczne o dużej wartości pozamaterialnej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuly

Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy