Rozmowa rekrutacyjna w agencji nieruchomości

Pierwszy miesiąc w pracy jako agent nieruchomości

Pierwszy miesiąc w pracy jako agent nieruchomości

Pierwszy miesiąc pracy w zawodzie agenta nieruchomości dla większości jest zderzeniem z rzeczywistością. Czasami ta rzeczywistość jest brutalna. Jak przetrwać?

Dotyczy to zazwyczaj tych osób, które uważają pracę w agencji nieruchomości jako coś całkowicie lekkiego i przyjemnego. Początki są tutaj trudne. Przygotowanie się do nich potrafi jednak przejść przez ten okres z mniejszą ilością stresu. Znam bardzo dużo agentów i agentek nieruchomości komunikujących w swoich kanałach social media zwrot „kocham swoją pracę” – Więc da się 🙂 Tylko trzeba wytrwać!

Bardzo ważne jest, aby każdego dnia coś wykonać. Najlepiej jeśli te czynności będą docelowo zbliżały nas spotkania pozyskowego. Każde wytłumaczenie, usprawiedliwienie oddala nas od tego efektu. Proszę mi uwierzyć nim się obejrzymy minie miesiąc i może się okazać, że nic wymiernego nie zdobyliśmy. Wtedy jeszcze bardziej motywacja spada i zaczynamy rozglądać się za zmianami. Jeśli porządnie przepracujemy pierwszy okres – to mając przygotowanie teoretyczne powinno być widoczne światełko w tunelu.

Powodzenia!

 

Powiązane artykuly

Od kogo brać prowizję?

Od kogo brać prowizję?

Pośrednik nieruchomości przy niektórych analizach słowotwórczych może oznaczać, że jest po środku między sprzedającym a kupującym. I kierując się tą

Więcej »
Przewiń do góry
newsletter 1 600x400 - Pierwszy miesiąc w pracy jako agent nieruchomości

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami