Otrzymaj dostęp do jeszcze większej ilości wiedzy

Weekend kobiet

mamy promocje

aż do -50%

do końca promocji

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Złoty pakiet

Idealne połączenie szkoleń dla osób, które chcą w sposób profesjonalny
rozpocząć pracę prowadząc swoje biuro nieruchomości.

rabat -50%

z kodem rabatowym:

WKGOLD24

na zestaw kursów online:

Srebrny pakiet

Zestaw szkoleniowy dla tych, którzy przeszli już kurs wprowadzający: Jak zostać i być skutecznym agentem nieruchomości lub dla tych, którzy mają już jakieś doświadczenie w zawodzie agenta nieruchomości i chcą wejść na wyższy poziom.

Podczas tych szkoleń nauczysz się jak poprawić swoją skuteczność w każdym wpływającym na skuteczność procesie. Nauczysz się umawiać więcej spotkań, pracować na wyłącznościach za większe prowizje, poprawisz skuteczność zainteresowania Twoimi ofertami i zbudujesz swoją markę osobistą.

Bardzo przydatny zestaw na nadchodzące czasy, gdzie jakość ma coraz większą skuteczność w stosunku do ilości. Pracuj mniej a wydajniej i zarabiaj więcej. 

rabat -40%

z kodem rabatowym:

WKSILVER24

na zestaw kursów online:

Zestaw początkowy

Zestaw szkoleniowy dla przyszłych oraz początkujących pośredników nieruchomości.

Dzięki tym kursom dowiesz się co należy robić i w jakiej kolejności, aby doszło do transakcji.

Jednocześnie będziesz w stanie umawiać więcej spotkań oraz pozyskiwać więcej nieruchomości do swojego portfela. Jak od zawsze wiadomo.

Sprzedawca musi mieć towar na półkach i tak samo jest z agentem nieruchomości. Jeśli pośrednik ma oferty pod swoją opieką to każdy kolejny dzień może przynieść transakcję.

Pozycja obowiązkowa dla agentów nieruchomości, którzy pracują w miejscowościach z dużą konkurencją. 

rabat -40%

z kodem rabatowym:

WKBEGINNER24

na zestaw kursów online:

Zestaw startowy

Zestaw szkoleniowy dla początkujących oraz przyszłych agentów nieruchomości, którzy chcą zacząć pracować w zawodzie pośrednika w sposób profesjonalny.

Pracowanie w modelu wyłącznym to aktualnie najwyższy poziom wtajemniczenia dający jednocześnie bardzo duże prawdopodobieństwo zrealizowania transakcji przez co zarobienia.

Pracując na wyłączności koncentrujemy się w 100% na promowaniu oferty bo wiemy, że to się opłaci. To właśnie w takich sytuacjach warto upiększyć mieszkanie i przeprowadzać komfortowe prezentacje.

Pozycja obowiązkowa dla agentów nieruchomości chcących osiągnąć sukces w zawodzie. 

rabat -40%

z kodem rabatowym:

WKSTART24

na zestaw kursów online:

Zestaw szkoleniowy

Idealny zestaw szkoleniowy dla przyszłych oraz początkujących agentów nieruchomości, którzy chcą osiągać szybkie sukcesy w tym zawodzie.

Dzięki równoległemu wdrożeniu wiedzy typowo nieruchomościowej oraz marketingowej początkujący agent nieruchomości będzie mógł bardzo szybko zbudować markę eksperta.

Jest to idealne połączenie jeśli chcemy w niedalekiej przyszłości pracować na poleceniach także od osób, których nie obsługiwaliśmy. 

rabat -40%

z kodem rabatowym:

WKLEARN24

na zestaw kursów online:

Na pojedyncze kursy

rabat -30%

z kodem rabatowym:

WK24
Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy