Sztuczna inteligencja w biurze nieruchomości

Umowy otwarte w agencjach nieruchomości. Atuty pracy w takim modelu.

Umowy otwarte w agencjach nieruchomości. Atuty pracy w takim modelu.

Umowy otwarte w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami są bardzo popularne. Bardzo często początkujący agenci jak i początkujące agencje pracują w takim modelu. Najczęściej większość pracy polega na tym samym.

Przyjście do mieszkania, podpisanie umowy, zrobienia zdjęć nowoczesnym smartfonem i wrzuceniu oferty na te same portale na których było to dotychczas tyle, że z wielkim logiem agencji. Następnie niech się dzieje co ma się dziać. Nieliczni agenci potrafią utrzymać wysoką skuteczność w tym modelu. Bardzo często w tym modelu za transakcję odpowiada inna agencja lub sam właściciel. Atutem takich umów jest łatwość ich podpisywania gdyż właściciel prawie niczym nie ryzykuje a przy okazji często korzysta z darmowej promocji swojej nieruchomości za którą często i tak nie musi płacić. Kolejną zaletą pracy na umowach otwartych jest najczęściej duża ilość ofert jaką firmy mają w swojej bazie co podnosi ego zarówno agencji jak i agentów nieruchomości. Osoby bardzo dobrze pracujące z klientem poszukującym nieruchomości mogą dzięki pokaźnej ilości takich ofert – pozyskiwać kolejnych poszukujących. Przy umiejętnym prowadzeniu rozmów oraz sformułowaniu umowy można całkowicie pozbyć się odpowiedzialności. Tylko czy o to chodzi w zawodzie agenta nieruchomości?

Czy pozyskanie 20 ofert miesięcznie i sprzedaniu jedynie 2 z nich cechuje pośrednika nieruchomości jako osobę skuteczną?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuly

Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy