Praca dodatkowa dla agentów nieruchomości

Trylogia skuteczności: Planowanie Ustalanie celów Rozliczanie efektów

Trylogia skuteczności: Planowanie Ustalanie celów Rozliczanie efektów

Planowanie pracy przez agenta nieruchomości. Wszyscy stratedzy nawołują do pisania planów i oczywiście ich wdrażania. Jest to bardzo ważne gdyż pomaga rozliczyć działania z efektów.

Najczęściej niestety i to zarówno w poziomie indywidualnym jak i firmowym działamy na zasadzie „co ma być to będzie – bądźmy dobrej myśli”. Ustalenie celu w każdym nawet malutkim działaniu pozwala zdobyć poszczególne bazy. U sportowców to wyraźnie widać. Przed sezonem zaczynają budować kondycję, następnie siłę, szybkość, skuteczność, taktykę itd. Jeśli nie będzie kondycji nie wykonamy dobrze taktyki. I bardzo podobnie jest w pracy agenta nieruchomości. Jeśli nasze spotkanie nie wypadnie dobrze – dalsza współpraca nie będzie odbywała się poprawnie. Jeśli fotograf nie zrobi dobrych zdjęć to praca marketingowca może się okazać, że przyniesie odwrotny efekt. Czyli zobaczy nieruchomość bardzo dużo osób, ale zobaczy ją w sposób zły. Pamiętaj, że planowanie pracy to jedna z rzeczy, których nauczysz się przez nasz kurs na agenta nieruchomości

Stawiajmy cele przed każdym etapem naszej pracy. Wtedy sami siebie możemy łatwo rozliczyć i wiedzieć co możemy poprawić.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuly

Praca dodatkowa dla agentów nieruchomości

Od kogo można brać prowizję?

Prowizja pośrednika nieruchomości Pośrednik nieruchomości przy niektórych analizach słowotwórczych może oznaczać, że jest pośrodku między sprzedającym a kupującym. I kierując

Więcej »
Scroll to Top
newsletter 1 600x400 - Trylogia skuteczności: Planowanie Ustalanie celów Rozliczanie efektów

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Otrzymaj dostęp do niepublikowanych treści i zyskaj
10% rabatu na pierwszy kurs

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy